Datum izvedbe: 18. 10. 2022

1.Pohod – Dom na Kofcah

Pri težjem pohodu bomo štartali iz Podljubelja. Na parkirišču pojemo malico in se odpravimo proti domu na Kofcah. Hodili bomo v skupini. Pri koči naredimo daljši postanek (1 uro) za malico ter ponudimo možnost pohoda do križa. Po malici se odpravimo nazaj proti Podljubelju.

Zbor pred šolo in prevzem malice: 7.20
Odhod avtobusa: 7.30
Predviden prihod na Brezovico: 15.00

Kosilo v šoli ne bo organizirano.

UČENCI, BODITE PRIMERNO OBLEČENI IN OBUTI.

To pomeni: Čevlji z grobim profilom na podplatu, večplastna oblačila, v nahrbtniku pa rezervna majica, vetrovka, plastenka/čutarica s tekočino/vodo, energijska ploščica.

2.Pohod (lažji) – Dom na Svetem Joštu

Pri lažjem pohodu nas avtobus zapelje do Stražišča. Pohod ni zahteven in se vzpenja po gozdu do vrha, kjer stojita dom na Joštu in cerkev. Na vrhu se odpre lep razgled na Kranj, Sorško polje in ostalo okolico.

Zbor pred šolo in prevzem malice: 7.50
Odhod avtobusa: 8.00
Predviden prihod na Brezovico: 13.00

UČENCI, BODITE PRIMERNO OBLEČENI IN OBUTI.