Spoštovani starši,

vabimo Vas, da vpišete svojega otroka v prvi razred osnovne šole. K vpisu pridite skupaj z otrokom, saj je to zanj pomemben dogodek.

Vpis je obvezen za vse otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost 6 let in so bili rojeni v letu 2015. Otroka je potrebno vpisati tudi, če razmišljate o odlogu šolanja.

Zaradi razglašene epidemije in izvajanja preventivnih ukrepov, vas prosimo, da na vpis pridete le, če ste zdravi in upoštevate varnostne ukrepe (zaščitna maska, razkuževanje rok, varnostna razdalja).

Otroke vpisujte v osnovno šolo v okolišu v katerem stanujete (stalno ali začasno bivališče).

Če želite otroka prepisati na drugo šolo, ga morate najprej vpisati v šolo, kamor po šolskem okolišu sodi.  Na drugo šolo pa posredujete vlogo za prepis.

V primeru odloga šolanja otroka vpišete in oddate prošnjo za odlog.

Otroci, ki so imeli v lanskem letu odloženo šolanje, so že vpisani in jih ni potrebno ponovno vpisovati.

Vpisi v matično in podružnično šolo bodo tokrat izjemoma potekali na matični šoli, izključno po predhodnem naročilu:

– torek, 2. 2. 2021,  od 14.00 do 18.00

– sredo,  3. 2. 2021, od 14.00 do 18.00

– četrtek, 4. 2. 2021, od 14.00 do 18.00

VABILO ZA VPIS V 1. RAZRED OSNOVNE ŠOLE IN DODATNA NAVODILA BOSTE PREJELI PO POŠTI, NA OTROKOVO IME.

VEČ INFORMACIJ GLEDE VPISA NAJDETE V PREDSTAVITVI ALI NA SPLETNI STRANI ŠOLE (svetovalna služba -> vpis -> vpis v 1. razred).

Meta Trček, ravnateljica