Vse učence in njihove starše obveščamo, da bo v četrtek, 12.1.2023, od 17.00 do 21.00 v šoli potekal šolski ples na temo božiča (after). Vabljeni so učenci od 6. do 9. razreda.

Učenci bodo lahko plesali in se preizkusili v različnih igrah na plesišču, jedli in pili, se družili, potekal pa bo tudi bogat srečelov.

Da ne bo težav in da bo ples potekal na primeren način, bodo tekom dogodka prisotni tudi učitelji.

Če bi starši želeli v času plesa kontaktirati svojega otroka, bomo od začetka do konca dosegljivi na 031 767 386, učenci pa bodo v namen obveščanja staršev lahko uporabljali tudi svoje telefone.

Učenci, ki bi se za ples odločili naknadno, lahko karte dobite tudi na samem plesu.

Učenci, ki karte že imajo in se plesa zaradi prestavitve niso mogli udeležiti, lahko karte vrnejo ali pa jih uporabijo za ta ples.

Priporočena je božična oprava, ni pa nujna.

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu.

Učenci 9.A razreda z razredničarko