OBVESTILO (3. a, g)

V ponedeljek, 28. 9. 2020, bodo imeli učenci 3. a in 3. g razreda kulturni dan – obisk Mestnega muzeja Ljubljana in ogled mesta Ljubljana. S seboj potrebujejo mapo in peresnico ter vse za spoznavanje okolja. Dobili bodo šolsko malico. Pijačo prinesejo od doma. Otroci naj zjutraj zajtrkujejo. Obutev in oblačila naj bodo prilagojena vremenu (zložljiv dežnik).

Prihod v šolo: 8.20 Zaključek: 13.00; šolsko kosilo, OPB.

OBVESTILO (3. b, c)

V torek, 29. 9. 2020, bodo imeli učenci 3. b in 3. c razreda kulturni dan – obisk Mestnega muzeja Ljubljana in ogled mesta Ljubljana. S seboj potrebujejo mapo in peresnico ter vse za spoznavanje okolja. Dobili bodo šolsko malico. Pijačo prinesejo od doma. Otroci naj zjutraj zajtrkujejo. Obutev in oblačila naj bodo prilagojena vremenu (zložljiv dežnik).

Prihod v šolo: 8.20 Zaključek: 13.00; šolsko kosilo, OPB.