Učenci 4.a in 4.c si bodo v ponedeljek, 4. 12. 2017, ogledali Slovenski šolski muzej in doživeli učno uro naših pradedkov in prababic. V Notranjih Goricah se bomo zbrali pred šolo ob 8.10, na Brezovici pa ob 8.20. Z delom bomo zaključili ob 13.00. Učenci naj imajo s seboj pijačo in nahrbtnik, v katerega bodo spravili šolsko malico. Prinesejo naj tudi ključek in na Brezovici izkaznico za kosilo.

Učenci 4.b in 4.d si bodo v torek, 5. 12. 2017, ogledali Slovenski šolski muzej in doživeli učno uro naših pradedkov in prababic. Zbrali se bomo pred šolo ob 8.20. Z delom bomo zaključili ob 13.00. Učenci naj imajo s seboj pijačo in nahrbtnik, v katerega bodo spravili šolsko malico. Prinesejo naj tudi ključek in izkaznico za kosilo.