MAŠ:

V četrtek, 20. 12. 2018, bomo imeli Plesni dan. Otroci se bodo naučili tri različne koreografije (ljudski ples – špic polko, aerobiko in moderni ples). Naučene plese bodo predstavili z nastopom v Brezovi dvorani. V šolo otroci pridejo ob običajni uri. S seboj morajo obvezno imeti športno opremo in bidon z vodo. Vsa prehrana, JV in PB potekajo kot običajno.

POŠ:

V četrtek, 20. 12. 2018, bomo imeli Plesni dan, ki se bo odvijal na matični šoli na Brezovici. Otroci se bodo naučili tri različne koreografije (ljudski ples – špic polko, aerobiko in moderni ples). Naučene plese bodo predstavili z nastopom v Brezovi dvorani. V šolo otroci pridejo ob običajni uri. Z mestnim avtobusom se bomo odpeljali na Brezovico in po končanem dnevu nazaj (strošek prevoza 2,40 € bo obračunan na položnici). S seboj morajo obvezno imeti športno opremo in bidon z vodo. Vsa prehrana, JV in PB potekajo kot običajno.