.
Select Page

 

 

JKP Brezovica d.o.o. obvešča, da se z 9. 4. 2018 pričenja z izgradnjo infrastrukture na območju Ceste na postajo. Dela bodo potekala na območju od križišča s Podpeško cesto do križišča z ulico Jožeta Kopitarja. V času gradnje (predvidoma do konca septembra 2018) bo na širšem območju gradbišča veljal prilagojen prometni režim, kot je prikazano v prilogi.

Prosimo vas, da starše in učence obvestite o predvidenih delih in spremenjenem prometnem režimu. Zaradi varnosti predlagamo, da v času gradnje otroci za prihod v šolo in iz nje namesto Ceste na postajo uporabijo staro železniško progo, na katero bo preusmerjen tudi del prometa, ki sicer poteka po Cesti na postajo.

 

 

 

Kamnik pod Krimom, 9. 4. 2018                                                                                   JKP Brezovica, d.o.o.

(Skupno 240 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost