.
Select Page

18. 12. 2019 smo prostovoljci in učenci 5. razredov pripravili program za starostnike, ki v decembru praznujejo rojstni dan. Nastopali smo s pesmijo, zvoki harmonike in dramsko igro učencev pod mentorstvom ge. Andreje Mudronja in ge. Irene Kosanc. Ob voščilu smo slavljencem podarili voščilnico v obliki papirnate tortice, ki so jo izdelali prostovoljci na krožku. Po programu smo se podružili s slavljenci ob pravi tortici, ki so jo pripravili v Centru starejših.

Ponovno smo preživeli prijetno dopoldne in vsem nam polepšali dan. Fotografije si lahko ogledate tukaj.

Ob tem vas želimo še povabiti na druženje med prazniki, ki ga organizira Center starejših Notranje Gorice. Vstop v novo leto bo potekal v njihovih prostorih 27. 12. 2019 ob 16h. Vabljeni vsi, ki bi se radi družili in doživeli utrip življenja starostnikov v Centru starejših NG.

 

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost