UČNO GRADIVO

UČBENIKI, DELOVNI ZVEZKI in ŠOLSKE POTREBŠČINE

za šolsko leto 2023/24

Na spletni strani objavljamo sezname učnega gradiva za posamezni razred (delovni zvezki in šolske potrebščine), ki jih bodo za svoje delo potrebovali vaši otroci, in sicer na desni strani začetne strani UČBENIŠKI SKLAD (siv gumb) ali zavihek KNJIŽNICA-UČBENIŠKI SKLAD. (Podatke smo posredovali: Kopija-Nova, MKZ, DZS in Go2School.)

Učencem 1., 2. in 3. razredov ministrstvo financirana nakup učnega gradiva v celoti, zato ga bo zanje nabavila šola, dobijo pa ga v začetku septembra.

Tudi v  prihodnjem šolskem letu bo osnovna šola omogočila vsem učencem, da si iz učbeniškega sklada brezplačno izposodijo učbenike.

Učenci, katerih starši se boste odločili za brezplačno izposojo učbenikov v učbeniškem skladu, bodo prejeli učbenike v šolski knjižnici v mesecu septembru, ob izteku šolskega leta (konec junija) pa jih bodo morali vrniti šoli. V primeru, če bo kakšen učbenik uničen ali pa ne bo vrnjen, boste morali ob koncu šolskega leta poravnati stroške odkupa.

V kolikor boste učbenike kupili sami, si oglejte priložen seznam učbenikov, ki jih bomo uporabljali.

Povezava na učbeniški sklad.

Zdenka Ivančič,
upravljavka učbeniškega sklada

(Skupno 2.685 obiskov, današnjih obiskov 1)