.
Select Page

15V okviru Ministrstva za vzgojo in izobraževanje, ki je za obdobje do 31. decembra 2025 kupilo programsko zbirko za zaščito pred računalniškimi virusi WithSecure lahko v tem obdobju uporabljajo program WithSecure Elements EPP for Computers tudi učitelji, učenci in dijaki na računalnikih na njihovem domu. Vsak uporabnik je upravičen do ene aktivacijske kode. Koda deluje na enem računalniku.

Učitelji, učenci in dijaki so upravičeni tudi do uporabe WithSecure Elements EPP for Mobile za uporabo na njihovih mobilnih napravah. Vsak uporabnik je upravičen do ene aktivacijske kode, ki deluje na eni napravi.

Več na: WithSecure Elements Endpoint Protection:UPORABA NA DOMAČIH NAPRAVAH

NAVODILO ZA PRIDOBITEV LICENCE

Zainteresirani izpolnite spodnji izjavo v prilogi, ter podpisano pošljite na elektronski naslov ikt.podpora@os-brezovica.si.
Za učence in dijake velja, da izjavo sopodpišejo njihovi starši oz. skrbniki.
Prijave zbiramo do 31.3.2023.

PRILOGA

Izjava o uporabi programa WithSecure Elements EPP for Computer in WithSecure Elements EPP for Mobile: Izjava

 

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost