.
Select Page

Z željo spoznati evropska mesta skozi zgodovino in letne čase smo se v petek, 6. 4. 2018, z avtobusom odpeljali proti Dunaju. V avstrijski prestolnici smo si ogledali poletni dvorec Habsburžanov, živalski vrt in palače ob Ringu (opera, mestna hiša, parlament …). Nato smo se skozi Hofburg sprehodili vse do katedrale Sv. Štefana ter si vzeli nekaj časa za njen ogled in nakup spominkov. Sledil je ogled  Hundertwasserjeve hiše. Popoldne smo se ustavili še v znamenitem dunajskem Pratru. Zvečer pa smo se odpravili proti Bratislavi.  Po zajtrku smo si ogledali slovaško prestolnico in se sprehodili po mestu. Občudovali smo cerkev sv. Martina, grad, del obzidja z obrambnimi stolpi, mestno hišo in  številne palače … Domov smo se vrnili polni novih doživetij.

(Skupno 254 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost