.
Select Page

V petek, 24. 3. 2023, se bomo ob 18. uri  zbrali v šolski knjižnici tisti, ki smo  prebrali  knjigo Damijana Šinigoja Kjer veter spi.
Na bralno-filmski noči se bomo pogovarjali o prebranem, izmenjali vtise in mnenja o literarnih osebah in njihovi problematiki. Obiskal nas bo tudi avtor in jamar Damijan Šinigoj, s katerim se bomo pogovarjali o prebrani knjigi in jamarstvu. Pozno zvečer si bomo ogledali tematski film.
Skupaj bomo pripravili večerjo in zajtrk.
Za spanje  potrebujemo pižame ali trenirke, spalne vreče, ležalne podloge, žepne ali naglavne svetilke, vzglavnike, pripomočke za higieno; za izdelavo plakatov pa pisalne in risalne pripomočke ter simbolne slike in fotografije obravnavane tematike.
Dogodek se bo zaključil v soboto ob 11. uri.

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost