.
Select Page

(Prednost imajo nadarjeni učenci, ki so si izbrali to dejavnost.) KDAJ? PETEK, 16. MAREC, od 18. ure  do  SOBOTE, 17. MARCA, do 11. ure

TEMA: NE SODI KNJIGE PO PLATNICI …

  1. J. PALACIO: ČUDO
  2. J. PALACIO: JULIANOVA ZGODBA

Dragi ljubitelji zanimivih knjig in razgovorov o prebranem,   tokrat se bomo lotili del  ameriške pisateljice R. J. Palacio. Če se želiš pridružiti, moraš prebrati ČUDO, če ti uspe, pa še JULIANOVO ZGODBO  in se nanjo/nanju temeljito pripravi. Knjigi si izposodi  tudi v drugih knjižnicah. Ustvarjali in poročali bomo v skupinah, izmenjali izkušnje in pripravili razstavo. Pozno zvečer si bomo ogledali tudi tematski film. Sami bomo poskrbeli za večerjo in zajtrk, spali pa bomo v šolski knjižnici. Prispevek za prehrano, približno 5 evrov, bo obračunan na položnici. Da se bomo na bralno druženje čim bolje pripravili, izpolni, prosim, naslednjo  prijavnico in jo  prinesi v šolsko knjižnico do petka, 16. februarja, ker je število udeležencev omejeno (25).

PREBRANA oz. PREBRANI KNJIGI SE VPIŠETA  ZA BRALNO ZNAČKO.

Mentorici:                                                                            Ravnateljica:

Polona Raušl in Zdenka Ivančič                                                   Meta Trček

Brezovica, 13. 2. 2018

PRIJAVNICA

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost