.
Select Page
Kdaj?
V sredo, 16. 3. ’22, bo potekalo državno tekmovanje iz angleščine za 8. in 9. razrede. Reševanje bo v spletni obliki. Zberemo se ob 13.15 pred računalnico (uvodna navodila, informacije, vstop v sistem). Tekmovanje poteka 90 minut: od 14.00 do 15.30. Takoj po odpisanem je čas za skeniranje pisnega izdelka in nalaganje le-tega na strežnik DMFA.
Kaj potrebujete?
  • uporabniško ime in geslo za državno tekmovanje,
  • modro ali črno pisalo za pisni sestavek,
  • telefon z naloženo aplikacijo CamScanner,
  • bister um in dobro razmišljanje ter ustvarjalno žilico za pisanje
Good luck and do your best,
Marjana Hvalec & Nataša Intihar Klančar

PS: Ne pozabite: poskusno tekmovanje je v pon., 14. 3. ’22, ob 14.00 v računalnici. See you then!

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost