.
Select Page

S KNJIGO V SVET – ZLATI BRALCI
PO DEVETIH LETIH BRALNE ZNAČKE V BENETKE!


V četrtek, 18. maja 2023
,
se bodo zlati bralni značkarji udeležili težko pričakovanega, v devetih letih »pribranega«, nagradnega izleta v Benetke.
V celoti (65,00 EUR) ga financirajo Občina Brezovica, OŠ Brezovica in Šolski sklad OŠ Brezovica, ki vsa leta vzpodbujajo in nagrajujejo vztrajnost bralcev, organizirata pa ZPM Ljubljana Vič-Rudnik ter turistična agencija Borger-Gremo.

Odhod avtobusa bo izpred OŠ Brezovica ob 6.10, kamor se bomo predvidoma vrnili do 21.00.

Letos je na OŠ Brezovica 31 zlatih bralcev, v Benetke pa jih bo odpotovalo 26.
Za prijetno počutje in varnost bomo odgovorni knjižničarki, turistični vodnik ter voznik avtobusa. Na avtobusu bomo z učenci z OŠ Hinka Smrekarja in OŠ Trnovo.

Ne pozabite na veljavni osebni dokument za prehod meje, priporočljivo je, da imajo učenci s seboj tudi veljavno evropsko kartico zdravstvenega zavarovanja, manjši nahrbtnik, denar za morebitne nakupe, malico, zložljiv dežnik, udobno obutev, rezervna oblačila (če bo deževalo) in po potrebi tableto proti slabosti

Mentorici Bralne značke Polona Raušl in Zdenka Ivančič

(Skupno 215 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost