.
Select Page

Učenci OŠ Brezovice so se v petek, 11 .5.2018, četrtič udeležili organiziranega projekta Evropska vas na Vrhniki v vlogi države Švedske, kjer so se predstavili z izdelki države, katere so izdelali sami.

Kot posebno specialiteto države Švedske so ponudili Švedske piškotke z mandlji obiskovalcem naše stojnice. V kolikor so obiskovalci stojnice pravilno rešili anketni vprašalnik, ki se je nanašal na osnovne značilnosti države Švedske, so prejeli zastavo ali magnet Švedske.

Učenci Zala Tompa, Kristina Rožmanec, Tanita Novak, Martin Gubina in Manca Mele so z odličnim nastopom uprizorili kratko dogodivščino tam živeče Pike Nogavičke, o kateri je knjigo napisala Astrid Lindgren.

Predstavitvene izdelke države Švedske smo z Vrhnike še isti dan prenesli v avlo naše šole na ogled vsem mimoidočim obiskovalcem in učencem naše šole.

Mentorica Barbara Muhič

(Skupno 372 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost