Učenci 9.a in 9.c bodo imeli v sredo, 8.5.2024, na šoli Karierni dan in obisk Zavoda vozim.

Dejavnosti se bodo izvajale od 1.-5. šolske ure, pri tem pa bodo učenci aktivno sodelovali pri različnih aktivnostih, povezanih z ustvarjanjem njihove karierne poti. Učenci se bodo naučili in spoznali veliko novega o sebi, dobili motivacijo za še večji trudi pri razvijanju svojih potencialov. Na delavnicah se bodo naučili sprejemati pomembne in odgovorne odločitve, poleg tega pa bodo izvedeli vse potrebne informacije, povezane s študentskim delom. Podrobneje bodo spoznali tudi delo Policije in se spoznali z poklicem policista ter izvedeli, kakšna karierna usmeritev je potrebna za opravljanje takšnega poklica. Cena tehniškega dne bo največ 10 eur/učenca.

Predure in 6. ter 7. ure se izvajajo normalno po urniku.

Učenci s seboj prinesejo le peresnice, ostalih zvezkov za sam Karierni dan ne bodo potrebovali.