Obvestilo za učence od 1. – 6. razreda

V soboto, 28. 10. 2017, se bo vaš otrok udeležil 22. Ljubljanskega maratona. Štartno številko bo dobil v četrtek ali petek v šoli. Na maraton pride v spremstvu staršev.V parku Zvezda (ob Sidru) bo naša šola imela zbirno mesto (od 12.10), kjer se bodo učenci ogreli in v spremstvu učiteljice odšli na štart. Prva skupina bo odšla na štart ob 12.30 (učenci 1. in 2. razreda), druga skupina pa ob 12.45 (učenci od 3. do 5. razreda). Učenci 6. razredov bodo odšli na štart ob 13.20.

Učence bo v ciljnem prostoru pričakala učiteljica s tablo šole. Pospremila jih bo do zbirnega mesta, kjer jih prevzamete.

Učenci bodo dobili šolske markirne majice. Pred odhodom domov vas prosimo, če se zglasite pri učitelju in hkrati vrnete šolsko majico.

Obvestilo za učence od 7. – 9. razreda

Pred šolo se zberemo ob 12. 30 (razdelitev štartnih številk), odhod avtobusa je ob 13.07. Predviden prihod je okrog 17.00.  Za učence izbirnega predmeta ŠPORT ZA ZDRAVJE in ŠPORT ZA SPROSTITEV je udeležba obvezna.

Rezultat iskanja slik za ljubljanski maraton OTRoci