.
Select Page
  1. marca 2018 so učenci in učenke od 4. do 9. razreda pokazali svoje znanje na šolskem tekmovanju iz Vesele šole.15 veselošolcev je osvojilo bronasto priznanje:

Anton Tibalt Martinjak, 4. razred, Anže Marinko, Aljaž Jakob Cunja, Ana Šparl, Gašper Makovec, 5. razred, Meta Marinko, Zoja Jesih, Filip Ulčar, Ema Svete, 7. razred, Barbara Makovec, Nina Vratnik, Martin Gubina, 8. razred, Pika Kovač, Hana Lupinc Korošec, Sebastian Redek, 9. razred.

Državno tekmovanje je 11. aprila 2018 potekalo na OŠ Brezovica pri Ljubljani. Zoja Jesih, Filip Ulčar in Ema Svete iz 7. razreda, Barbara Makovec iz 8. razreda ter Pika Kovač, Hana Lupinc Korošec in Sebastian Redek iz 9. razreda so osvojili srebrno priznanje.

Meta Marinko iz 7. razreda je letošnja državna prvakinja, osvojila je zlato priznanje. Državni prvak pa je tudi Anže Marinko iz 5. razreda, ki je poleg zlatega priznanja dobil tudi pohvalo za tretji najboljši dosežek v svoji kategoriji na državni ravni.

Čestitamo!

 

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost