.
Select Page

PLANINSKI KROŽEK

Izlet na  Sveti Jošt nad Kranjem

V soboto, 21.1.2023,smo se s planinskim krožkom odpravili na izlet na Sveti Jošt nad Kranjem. Avtobus nas je izpred šole ob 9.00 uri odpeljal v vas Tičnica, kjer je bilo naše izhodišče. Snežna podlaga nam je vzela za vzpon malo več časa. Po slabih dveh urah smo prispeli na vrh. V koči, ki nam jo je predhodno rezerviral naš prijazni vodič Marijan, nas je že čakal čaj.(hvala Marijan). Otroci so se v koči ogreli, pojedli malico iz nahrbtnika, nekateri pa si privoščili tudi kosilo. Po dobri uri smo se odpravili nazaj v dolino. Veliko veselja in radosti so otroci doživeli pri spustu, saj so se lahko tudi dričali. V šolo smo se vrnili  ob 14.15, prijetno utrujeni. Imeli smo se res lepo.

 Mentorica Mojca Pišljar

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost