.
Select Page

Po večkratnem prestavljanju tekmovanja zaradi slabega vremena smo dočakali sončen in vroč petek, pravi dan za atletsko tekmovanje. Iz naše šole se ga je udeležilo 50 učenk in učencev in kar 25 % jih je osvojilo medalje! Najhitrejši tekači: Manca Remškar, 1. mesto, Ema Ramovš in Kevin Breitenberger sta bila 3. v teku na 60 m, Žiga Korošec, Alen Zupanc in Jona Šturm so osvojili 3. mesto v teku na 300 m, Taja Šebenik pa 3. mesto v teku na 1000 m. Daleč in še dlje so skakali Neja Kline, 1. mesto, Martin Marinko, 1. mesto, in Jošt Purgar 3. mesto. Najvišje je skočila Tjaša Železen in osvojila 1. mesto med starejšimi, med mlajšimi pa je bila Neža Bojić 3. Na šoli imamo najhitrejšo ekipo v štafeti. Kandidatke za državne prvakinje v štafeti so: Manca Remškar, Ema Ramovš, Neja Kline in Tjaša Železen. Finale atletskega tekmovanja bo 5. junija v Žalcu.
Mentorica Alenka Kos

(Skupno 2.068 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost