.
Select Page

Na delovno soboto 10. 11. so imeli 3. in 4. razredi delavnice v sklopu projekta »Stop obrekovanju« ob mednarodnem dnevu strpnosti. Najprej so skupaj z učitelji prebrali zgodbico Dogodek v Mestnem Logu in se pogovorili, kaj je obrekovanje in zakaj se mu je dobro izogibati. Nato so se seznanili s koraki za preprečevanje obrekovanja in Sokratovimi tremi cedili, ki jih je priporočljivo uporabiti, preden kaj povemo o drugi osebi. Sledila je ustvarjalna delavnica. Izbor likovnih izdelkov bo še ta teden na ogled v šolski avli.

Na spodnji povezavi si lahko preberete poučno Sokratovo zgodbo in si ogledate 5 Eksena korakov za preprečevanje in zaustavitev obrekovanja. Velja si jih zapomniti in uporabiti J

http://www.eksena.si/projekti/stop-obrekovanju/

Nekaj utrinkov s te posebne delovne sobote si lahko ogledate v galeriji slik.

(Skupno 172 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost