.
Select Page

Projekt, ki se je zaključil 31. decembra 2016 in ga je sofinanciral Zavod za Šolstvo Republike Slovenije, je povezoval in povezal tri šole: OŠ Brezovica pri Ljubljani, OŠ Ivana Cankara Zagreb in OŠ Vuk Karadžić Surčin. Glavni cilji so bili spodbujanje prijateljstva med pripadniki različnih narodov in medsebojno spoštovanje, skrb za zdrav način življenja, razvoj ustvarjalnosti pri učencih in povečana skrb za čisto okolje. Cilje smo dosegali vsak zase in skupaj, še posebej pa, ko smo izvedli izmenjave učencev. Predvsem slednji del je pokazal, kako pomemben je neposredni stik med učenci in da jim taka druženja manjkajo, saj so izrazili željo po nadaljevanju projekta. Na vseh treh šolah smo izvedli različne delavnice, ki so bile usmerjene k izpolnitvi zastavljenih ciljev. Projekta pa ne bi mogli izvesti tudi brez sponzorskih sredstev, ki smo jih dobili od Občine Brezovica, Vogart d. o. o., Pot d. o. o., Pleško cars d. o. o., in D Tours.
Upamo in verjamemo, da se bodo naša druženja nadaljevala tudi v prihodnosti.
Mentorica projekta: Špela Čekada Zorn

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost