.
Select Page

V sredo, 6. 2. 2019, smo se na lep sončen dan odpeljali v Kranjsko Goro na regijsko tekmovanje v veleslalomu. Na tekmovanje je bilo prijavljenih 280 tekmovalk in tekmovalcev. Naša prva predstavnica Ula Plešec je šla na progo s številko 123. Kljub visoki štartni številki 142 je Ema Ramovš zelo dobro  odpeljala progo in dosegla 3. čas med vsemi dekleti v regiji, ter najboljši čas v našem področnem centru. Neja Kline je imela štartno številko 152 in prismučala na 3. mesto v našem področnem centru. Dekleta so zelo veliko prispevale za ekipni uspeh – osvojeno 1. mesto v regiji, dopolnili pa so ga fantje, Jan Popovič (št. 179) z osvojenim 11. mestom v regiji, Urban Bleiweis z 12. mestom (št. 208) in Martin Gubina (št. 217) s 16. mestom. Na državno tekmovanje so se uvrstila vsa dekleta posamezno, enako pa smo se na državno tekmovanje uvrstili tudi kot ekipa.

mentorica Gabrijela Marinko

(Skupno 662 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost