.
Select Page

V sredo, 24. aprila 2019, se bodo zlati bralni značkarji udeležili težko pričakovanega, v devetih letih »pribranega«, nagradnega izleta v Benetke. Sofinancirata ga Občina Brezovica in OŠ Brezovica, ki tako vzpodbujata in nagrajujeta vztrajnost bralcev, organizirata pa ZPM Ljubljana Vič-Rudnik ter turistična agencija Borger-Gremo.

Odhod avtobusa bo izpred OŠ Brezovica ob 6.00, kamor se bomo predvidoma vrnili do 20.00.

V Benetke bo odpotovalo 27 učencev, za njihovo prijetno počutje in varnost bomo odgovorni knjižničarki, turistični vodnik ter voznik avtobusa.

Ne pozabite na veljavni osebni dokument za prehod meje,  manjši nahrbtnik, denar za manjše nakupe, malico, dežnik, udobno obutev, rezervna oblačila – če bo deževalo in po potrebi tableto proti slabosti.

 

Mentorici Bralne značke Polona Raušl in Zdenka Ivančič

 

 

(Skupno 343 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost