.
Select Page

Šah 2022-23

Rezultati z notranjskega prvenstva za kategorije do 8, 10, 12 in 14 let v šahu.

 

Mladinsko prvenstvo Notranjske 2023 – D

Organizator: ŠK Postojna in SGLŠ Postojna;
Koordinator: Hlad Jadran;
Kraj: Postojna, 21. 01. 2023;
Sistem: berger 6 kol;
Tempo: 10 min + 5 sek/pot;
Sodnik: Bavec Vinko;

Končno stanje:                                                                        
                    Tit  ELO LRat FED             Točke    AL    W-We    
  1. Beber Anja     WII 1461 1317 SLO ŠK Postojna      6  26.7514  3.14  
         (2011)         1B2  1B3  1W4  1W2  1W3  1B4                     
  2. Strnad Kaja             1463 SLO ŠK Postojna      4  20.6719 -0.14  
         (2011)         0W1  1B4  1W3  0B1  1W4  1B3                     
  3. Zupančič Zara           1000 SLO ŠK Postojna      2  22.7159  1.42  
         (2015)         1B4  0W1  0B2  1W4  0B1  0W2                     
  4. Šivic Sara              1500 SLO                  0  16.9000 -4.42  
         (2013)         0W3  0W2  0B1  0B3  0B2  0W1                                                                                          

 

Mladinsko prvenstvo Notranjske 2023 – F08

Organizator: ŠK Postojna in SGLŠ Postojna;
Koordinator: Hlad Jadran;
Kraj: Postojna, 21. 01. 2023;
Sistem: berger 9 kol;
Tempo: 10 min + 5 sek/pot;
Sodnik: Bavec Vinko;

Končno stanje:
                       Tit  ELO LRat FED             Točke    AL    W-We  
 1. Praznik Nikolaj             1000 SLO ŠD Vrhnika       7  55.7743  3.84
        (2015)         1B5  0B10 1W8  1B2  1W9  1B7  1W6  1B4  0W3        
 2. Tomič Jaka                  1000 SLO ŠK Postojna      7  54.8580  3.84
        (2015)         1B4  1W3  1B5  0W1  1B8  0B10 1W9  1B7  1W6        
 3. Kragelj Rok                 1000 SLO ŠK Postojna      7  54.6711  3.84
        (2015)         1W8  0B2  1W9  1B7  1W6  1B4  0W10 1W5  1B1        
 4. Hrženjak Filip              1000 SLO                  5  43.4145  1.84
        (2015)         0W2  1B9  1W7  1B6  0W10 0W3  1B5  0W1  1B8        
 5. Pihler Aleksander           1000 SLO                  4  40.3230  0.84
        (2015)         0W1  1B8  0W2  1B9  1W7  1B6  0W4  0B3  0W10       
 6. Čehovin Žanej               1500 SLO ŠK Postojna      3  33.5027 -3.94
        (2015)         1W9  1B7  0W10 0W4  0B3  0W5  0B1  1W8  0B2        
 7. Šivic David                 1500 SLO                  2  25.1017 -4.94
        (2015)         0W10 0W6  0B4  0W3  0B5  0W1  1B8  0W2  1B9        
 8. Strnad Mark                 1000 SLO                  1  28.8031 -2.16
        (2015)         0B3  0W5  0B1  0B10 0W2  1B9  0W7  0B6  0W4        
 9. Časar Maks                  1000 SLO                  0  27.4820 -3.16
        (2016)         0B6  0W4  0B3  0W5  0B1  0W8  0B2  0B10 0W7        

 

Mladinsko prvenstvo Notranjske 2023 – F10

Organizator: ŠK Postojna in SGLŠ Postojna;
Koordinator: Hlad Jadran;
Kraj: Postojna, 21. 01. 2023;
Sistem: berger 7 kol;
Tempo: 10 min + 5 sek/pot;
Sodnik: Bavec Vinko;

Končno stanje:
                           Tit  ELO LRat FED             Točke    AL    W-We  
  1. Dniprenko Oleksander           1500 SLO                6.5  41.8461  0.06
         (2013)         1W4  1W7  1B3  1W5  1B8  =W2  1B6                     
  2. Markovčič Gregor               1000 SLO ŠK Postojna    5.5  39.1240  2.42
         (2013)         0B3  1W5  1B8  1B4  1W6  =B1  1W7                     
  3. Butinar Jure                   1000 SLO ŠK Postojna      5  37.9870  1.92
         (2013)         1W2  1B6  0W1  1B7  0W4  1W5  1B8                     
  4. Ušaj Benjamin                  1000 SLO                  5  36.4365  1.92
         (2013)         0B1  1W8  1B7  0W2  1B3  1W6  1B5                     
  5. Fatur Aleks                    1000 SLO ŠK Postojna      2  28.0775 -1.08
         (2014)         1W8  0B2  0W6  0B1  1W7  0B3  0W4                     
  6. Pleško Anže                    1000 SLO                  2  27.5541 -1.08
         (2013)         0B7  0W3  1B5  1W8  0B2  0B4  0W1                     
  7. Artač Lovro                    1000 SLO                  2  27.4101 -1.08
         (2013)         1W6  0B1  0W4  0W3  0B5  1W8  0B2                     
  8. Kmetič Oven Ian                1000 SLO                  0  21.6237 -3.08
         (2013)         0B5  0B4  0W2  0B6  0W1  0B7  0W3                     

 

Mladinsko prvenstvo Notranjske 2023 – F12

Organizator: ŠK Postojna in SGLŠ Postojna;
Koordinator: Hlad Jadran;
Kraj: Postojna, 21. 01. 2023;
Sistem: berger 7 kol;
Tempo: 20 min + 5 sek/pot;
Sodnik: Bavec Vinko;

Končno stanje:
                      Tit  ELO LRat FED                 Točke    AL    W-We  
  1. Čelebič Lan       IV 1329 1000 SLO ŠK Loška dolina      6  31.7245  3.48
         (2012)         1W5  1B7  0W8  1W4  1B3  1W2  1B6                    
  2. Jeraj Voranc              1000 SLO                      4  27.0340  1.48
         (2012)         1B3  0B8  1W6  1B5  1W7  0B1  0W4                    
  3. Di Batista Liam           1081 SLO                      4  25.3663  0.75
         (2011)         0W2  1B6  1W5  1B7  0W1  1B4  0W8                    
  4. Blaško Maj                1321 SLO ŠK Postojna        3.5  24.0954 -1.65
         (2011)         1W6  =B5  1W7  0B1  0W8  0W3  1B2                    
  5. Simšič Jože               1000 SLO ŠK Postojna        1.5  18.4670 -1.02
         (2012)         0B1  =W4  0B3  0W2  0B6  0B8  1W7                    
  6. Pollak Benjamin           1000 SLO                      1  17.8544 -1.52
         (2012)         0B4  0W3  0B2  0B8  1W5  0B7  0W1                    
  7. Fatur Mark                1000 SLO ŠK Postojna          1  17.0059 -1.52
         (2012)         0W8  0W1  0B4  0W3  0B2  1W6  0B5                    

 

Mladinsko prvenstvo Notranjske 2023 – F14

Organizator: ŠK Postojna in SGLŠ Postojna;
Koordinator: Hlad Jadran;
Kraj: Postojna, 21. 01. 2023;
Sistem: berger 6 kol;
Tempo: 20 min + 10 sek/pot;
Sodnik: Bavec Vinko;

Končno stanje:
                        Tit  ELO LRat FED                 Točke    AL    W-We  
  1. Sever Gašper           1408 1559 SLO ŠD Vrhnika         4.5  25.9719  0.74
         (2009)         1W2  1W4  1B3  0B2  1B4  =W3                           
  2. Bavec Jakob         IV 1064 1389 SLO ŠK Loška dolina    4.5  25.1189  2.54
         (2010)         0B1  1W3  1B4  1W1  =B3  1W4                           
  3. Mejak Ašanin Žiga           1500 SLO                      3  21.9292 -0.14
         (2010)         1B4  0B2  0W1  1W4  =W2  =B1                           
  4. Janeš Jaka                  1500 SLO                      0  17.7252 -3.14
         (2009)         0W3  0B1  0W2  0B3  0W1  0B2                           

 
 
(23.1.2023)


 

Osrednjeslovenska liga mladih 2022/23 4. turnir

Vabljeni na 4. šahovski turnir, ki bo v sredo, 18. 1. 2023, ob 16.00, na podružnični šoli POŠ Notranje Gorice.
Odvijal se bo v prostorih jedilnice.
Natančnejše informacije so v prilogi: 4.turnir OLM2223-razpis

(11.1.2023)


INTERESNA DEJAVNOST ŠAH

S ponedeljkom, 9. 1. 2023,  se bo interesna dejavnost šah po krajšem premoru zopet izvajala po ustaljenem urniku. 
(4.1.2023)


Osrednjeslovenska liga mladih v šahu – 3. turnir, rezultati

Osrednjeslovenska liga mladih – 3. turnir, rezultati

Skupni vrstni red 3
(22.12.2023)


Osrednjeslovenska liga mladih 2022/23 3. turnir

Vabljeni na 3. šahovski turnir, ki bo v sredo, 21. 12. 2022, ob 16.00, na OŠ Brezovica pri Ljubljani.
Natančnejše informacije so v prilogi.

3.turnir OLM2223-razpis
(13.12.2023)


OLM 2022-2023 SKUPNI VRSTNI RED

Osrednjeslovenska liga mladih 2022/2023 2. turnir – Končno stanje
OLM 2022-2023 Skupni vrstni red

(28.11.2023)


KRALJEVSKA IGRA – R A Z P I S Osrednjeslovenska liga mladih 2022/23 2. turnir

https://www.os-brezovica.si/kraljevska-igra-r-a-z-p-i-s-osrednjeslovenska-liga-mladih-2022-23-2-turnir/
(11.11.2023)


Rezultati 1. turnirja OLM

https://www.os-brezovica.si/rezultati-1-turnirja-olm/

(14.10.2023)


KRALJEVSKA IGRA

 https://www.os-brezovica.si/28642-2/
(14.10.2023)


Starejše objave: https://www.os-brezovica.si/sah/

 

Dostopnost