Šolski ples na temo 90ih

Vse učence in njihove starše obveščamo, da bo jutri, v PETEK, 18. novembra, od 17.30 do 21.00 v šoli potekal šolski ples na temo devetdesetih. Vabljeni so učenci od 6. do 9. razreda.

Učenci bodo lahko plesali, si priigrali različne nagrade v igrah pikada, namiznega nogometa ali metanja obročkov. Lahko bodo tudi jedli in pili ter se slikali v kabini za slikanje.

Da ne bo težav in da bo ples potekal na primeren način, bodo prisotni tudi učitelji.

Če bi starši želeli v času plesa kontaktirati svojega otroka, bomo od začetka do konca dosegljivi na 031 767 386, učenci pa bodo v namen obveščanja staršev lahko uporabljali tudi svoje telefone.

Učenci, ki bi se za ples odločili naknadno, lahko karte dobite tudi na samem plesu.

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu.

Učenci 9.D razreda z razredničarko