.
Select Page

V soboto zgodaj zjutraj, je izpred naše šole odpeljal šolski kombi poln razpoloženih in veselih deklet skupaj s trenerko. Odpeljal nas je na šolsko državno prvenstvo v plesu na Kodeljevo. Po registraciji in ogrevanju smo ponovile koreografijo, predvsem zahtevne skoke, piruete in druge plesne elemente. Pred nastopom smo imele še hitro generalko in nato odhod na tekmovališče. Res je bilo veliko gledalcev in lepo je bilo slišati glasno spodbudo s tribun. Ko smo zaslišale glasbo, smo pozabile na veliko množico ljudi in stroge sodnike; prepustile smo se ritmom glasbe in uživale v plesu. Trenerka nam je povedala, da smo odplesale dobro, zato smo nestrpno čakale razglasitev. Izredno smo se razveselile, da smo plesalke Žabice z OŠ Brezovica osvojile tretje mesto in s tem bronasto medaljo.

Članice plesne ekipe Žabice OŠ Brezovica, starejša skupina: Ana Pika Močnik, Lori Voglar, Pia Šebenik, Tija Štrukelj,  Tia Sara Vrečar, Tina Jereb, Žana Mlinar ter Alja in Mija Šivic z OŠ Log Dragomer.

 Zapisala: Lori Voglar

Vsem puncam in trenerkam šole ČESTITAMO za odličen dosežek!

(Skupno 1.518 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost