.
Select Page

Na OŠ Brezovica smo se z učenci 4.a, 4.b, 4.c, 4.d, 4.g, 5.g, 8.c in 9.c pripravljali na največji spletni kviz, v katerem smo morali pokazati veliko znanja o varni rabi interneta. Pri tem smo se še dobro imeli, veliko sodelovali in se predvsem se veliko novega naučili. Tema varna raba spleta je v naših vsakdanih zelo aktualna, zato na šoli skrbimo, da  tudi temu področju namenimo potrebno pozornost, še posebej aktivni pa smo v februarju, ki velja za mesec varne rabe interneta.

Kviz je bil namenjen osnovnošolcem, smo prav ponosni, da nas je v Sloveniji sodelovalo kar 15.000 in s tem pomagalo postaviti Guinnessov rekord za največji spletni kviz na svetu.

Čestitke vsem učencem za izkazano znanje in trud ter mentorjem razrednikom, ko kljub dodatnemu delu sprejeli ta izziv.

Za vse, ki ste kviz zamudili, pa je za ogled na voljo na: https://www.youtube.com/watch?v=FjLXUEQpsPo

Več informacij o poteku dogodka pa lahko najdete na: https://spletnikviz.a1.si/

Lidija Pečjak Zgonc, mentorica dogodka na OŠ Brezovica pri Ljubljani

(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost