Spoštovani starši!

Kot velika večina osnovnih šol v Sloveniji smo se tudi mi pridružili splošni stavki v vzgoji in izobraževanju. OŠ Brezovica in POŠ Notranje Gorice na dan stavke, 14. marca 2018, ne bosta izvajali vzgojno-izobraževalnega programa. Pouka ta dan ne bo.

Starši otrok prve triade, ki bi zaradi stavke imeli težave z organizacijo varstva za svojega otroka, lahko prijavite otroka v organizirano varstvo, ki bo potekalo v šoli na Brezovici v poslovnem času šole. Prosimo vas, da izpolnite prijavo (v priponki). Odsotnost otroka bomo obračunali skladno z ustaljeno prakso in pravili šole. Za učence, ki obiskujejo POŠ Notranje Gorice, bo varstvo organizirano na matični šoli na Brezovici.

Tudi tokrat vas, cenjeni starši, prosimo za razumevanje in podporo našim prizadevanjem ter se vam hkrati opravičujemo za nevšečnosti, ki vam jih bo stavka povzročila.

V kolikor stavka bo, bo veljalo vse, kar je zapisano v tem obvestilu.

Stavkovni odbor SVIZ OŠ Brezovica

Prijava za organizirano varstvo