.

Govorilne ure

POPOLDANSKE GOVORILNE URE 2022/2023
Sreda ob 17. uri.

RAZREDNA STOPNJA PREDMETNA STOPNJA
5. 10. 2022 12. 10. 2022
9. 11. 2022 16. 11. 2022
7. 12. 2022 14. 12. 2022
11. 1. 2023 11. 1. 2023
roditeljski v februarju roditeljski v februarju
1. 3. 2023 8. 3. 2023
6. 4. 2023 6. 4. 2023
10. 5. 2023 10. 5. 2023

 

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE predmetna stopnja,  
šolsko leto 2022/23  
   
  priimek in ime dan čas kje  
    1.          Blagojević, Sanja ponedeljek 10.45–11.15 kabinet C104  
    2.          Brajer, Renata ponedeljek 8.30–9.00 zbornica  
    3.          Bregar, Marija petek 12.30–13.00 učilnica 110 ali zbornica  
    4.          Cajnar, Barbara sreda 11.30–12.00 učilnica C18  
    5.          Cvetko, Marjeta torek 12.15–12.45 učilnica D8  
    6.          Čekada Zorn, Špela četrtek 12.30–13.00 C119  
    7.          Dobnikar, Andreja ponedeljek 8.40–9.10 C114  
    8.          Gerjolj, Alenka četrtek 9.15–9.45 zbornica  
    9.          Hvalec, Marjana ponedeljek 11.35–12.05 C115  
 10.          Intihar Klančar, Nataša ponedeljek   10.50–11.20 zbornica  
 11.          Ivančič, Zdenka petek 8.30–9.00 knjižnica  
 12.          Jakomin, Darja petek 8.30–9.00 zbornica  
 13.          Kavčič, Teja Manfreda torek 9.15–9.45 zbornica  
 14.          Kavčnik Rogelj, Barbara sreda 8.30–9.00 pisarna pomočnice  
 15.          Kos, Alenka četrtek 8.30–9.00 zbornica  
 16.          Kovič, Miloš ponedeljek 11.30–12.00 učilnica C107  
 17.          Krušič, Ana ponedeljek 10.50–11.20 C106/zbornica  
 18.          Krvina, Urša petek 8.30–9.00 C9  
 19.          Kšela, Iztok sreda 9.30–10.00 zbornica  
 20.          Marinko, Gabrijela ponedeljek 9.30–10.00 zbornica  
 21.          Odar, Urška sreda 10.45–11.15 učilnica C109  
 22.          Pleško, Manca torek 10.35–11.05 učilnica C201  
 23.          Prelc, Tratnik Marija četrtek 11.40–12.10 kabinet C104  
 24.          Premrl, Marija petek 9.25–9.55 kabinet D7  
 25.          Pristavec Košuta, Mihaela ponedeljek 9.20–9.50 učilnica C101  
 26.          Račnik, Tina sreda 8.40–9.10 učilnica C202  
 27.          Raušl, Polona petek 8.30–9.00 knjižnica  
 28.          Rus, Elizabeta petek 11.30–12.00 učilnica C4  
 29.          Sbil, Irena petek 9.30–10.00 učilnica C203  
 30.          Sodnik, Melita torek 9.30–10.00 učilnica C10  
 31.          Suhadolnik, Pavla torek 10.50–11.20 učilnica C 15  
 32.          Susman, Primož četrtek 11.40–12.10 kabinet C5  
 33.          Susman, Simona sreda 11.30–12.00 učilnica C111  
 34.          Šebenik, Mateja četrtek 9.30–10.00 učilnica D9  
 35.          Šušteršič, Tatjana torek 11.40–12.10 zbornica  
 36.          Ugovšek, Valentina ponedeljek 10.35–1.20 učilnica C109  
 37.          Zazvonil, Blaž ponedeljek 9.20–9.50 zbornica  
 38.          Žagar Cvitič, Simona torek 11.40–12.10 zbornica  
DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – razredna stopnja in OPB,
šolsko leto 2022/23

 

  priimek in ime dan čas kje
    1.          Blaj, Barbara četrtek 10.50–11.20 B10
    2.          Benčina, Barbara torek 11.40–12.10 učilnica B1
    3.          Burger, Erika      
    4.          Cerkovnik, Barbara četrtek 12.20–12. 50 zbornica
    5.          Cotman, Nika četrtek 12.10–12.40 Brezova dvorana
    6.          Černigoj, Milena sreda 12.30–13. 00 zbornica
    7.          Drobnič, Diana torek 10.50–11.20 kabinet A11
    8.          Jerkič, Polona sreda 8.30–9.00 pisarna pomočnice
    9.          Jurčić, Nada torek 11.30–12.00 kabinet A11
 10.          Kavčič, Alenka četrtek 9.15–9.45 kabinet A10
 11.          Kosanc, Irena sreda 10.40–11.10 kabinet A10
 12.          Kraševec, Matevž torek 12.20–12.50 kabinet B10
 13.          Kuhar Čakš, Ksenija ponedeljek 11.30–12.00 zbornica
 14.          Kuntarič, Sabina ponedeljek 9.15–9.45 kabinet A11
 15.          Leskovec, Marjeta ponedeljek 11.30–12.00 kabinet E (vrtec)
 16.          Medja, Petra sreda 9.25–9.55 kabinet E (vrtec)
 17.          Mesarič, Lučka ponedeljek 9.15–9.45 kabinet A11
 18.          Modic, Marija torek 8.30–9.00 učilnica C11
 19.          Mudronja, Andreja sreda 9.25–9.55 kabinet E (vrtec)
 20.          Novak Velkavrh, Ana sreda 9.30–10.00 A4
 21.          Pahor, Klaudija sreda 9.25–9.55 kabinet E (vrtec)
 22.          Penko, Karmen petek 10.40–11.10 kabinet A 10
 23.          Pišljar, Mojca ponedeljek 11.30–12.00 kabinet E (vrtec)
 24.          Prelc Tratnik, Marija četrtek 11.40–12.10 kabinet C104
 25.          Ravnikar, Jernej sreda 11.00–11:30 E1
 26.          Sbil, Irena petek 9.30–10.00 učilnica C203
 27.          Skopec, Miha petek 10.35–11.05 C 12
 28.          Šerjak, Ellen ponedeljek 11.30–12.00 B 3
 29.          Škantelj Čretnik, Kerin petek 9.30–10.00 kabinet A9
 30.          Šulak, Tina torek 10.50–11.20 kabinet A11
 31.  Zdešar, Polona petek 9.30 – 10.00 B10
 32.          Žnidar Dečman, Goranka torek 9.25–9.55 kabinet B10
 33.          Župec, Špela četrtek 11.25–11.55 učilnica B6

 

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – razredna stopnja in OPB Notranje Gorice,
šolsko leto 2022/23

 

  priimek in ime dan čas kje
    1.          Bačar, Urška torek 9.20–9.50 zbornica
    2.          Češek Grmek, Tina torek 11.30–12.00 zbornica
    3.          Grebenc Brezočnik, Danila ponedeljek 11.30–12.00 zbornica
    4.          Jesih, Teodora Edita sreda 7.15–7.45 P412
    5.          Lugarič, Majda torek 10.40–11.10 zbornica
    6.          Manevski, Vaniya torek 9.30–10.00 zbornica
    7.          Pirnat, Alenka petek 12.30–13.00 zbornica
    8.          Perme, Klara ponedeljek 13.05–13.35 zbornica
    9.          Sbil, Irena petek 9.15–9.45 zbornica
 10.          Sternen, Ana ponedeljek 13.05–13.35 P413
 11.          Svete, Tina torek 12.30–13.00 zbornica
 12.          Toplak, Maša četrtek 11.30–12.00 zbornica
 13.          Veber, Mateja torek 9.20–9.50 zbornica
 14.          Žagar, Saša ponedeljek 11.30–12.00 zbornica
 15.          Žakelj, Mojca petek 10.35-11.05 zbornica

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE –

dodatna strokovna pomoč in svetovalna služba,

šolsko leto 2022/23

 

 

  priimek in ime dan čas kje
    1.          Bošnjak, Nika ponedeljek 12.15–12.45 kabinet D12
    2.          Božič, Irena petek 10.40–11.10 kabinet D4 a
    3.          Fišer, Katarina četrtek 8.25–8.55 kabinet B9
    4.          Juranovič, Mateja ponedeljek 8.25–9.10 kabinet C14
    5.          Klenovšek, Barbka torek 12.15–12.45 kabinet C118
    6.          Pečjak Zgonc, Lidija ponedeljek 12.15–12.45 kabinet C116
    7.          Pregelj, Vesna petek 10.35–11.20 kabinet D4 b
    8.          Senegačnik Kurnik, Ana petek 10.40–11.10 kabinet C8
    9.          Vulić, Nadja četrtek 11.25–11.55 kabinet D3

 

Dostopnost