+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@osbrezovica.si

Govorilne ure

POPOLDANSKE GOVORILNE URE 2017/2018  – So ob sredah za RS in ob četrtkih za PS ob 17. uri

RAZREDNA STOPNJA PREDMETNA STOPNJA
11.10.2017 12.10.2017
15.11.2017 16.11.2017
13.12.2017 14.12.2017
10.1.2018 11.1.2018
Roditeljski v februarju Roditeljski v februarju
14.3.2018 15.3.2018
11.4.2018 11.4.2018
9.5.2018 10.5.2018

Dopoldanske govorilne ure – predmetna stopnja

priimek in ime dan čas kje
1. Brajer Renata TOREK 11.30-12.00 zbornica
2. Bregar Marija TOREK 10.30-11.00 zbornica
3. Cajnar Barbara ČETRTEK 11.30-12.00 zbornica
4. Cvetko Marjeta TOREK 9.30-10.00 Učilnica C2
5. Čekada Zorn Špela PONEDELJEK 10.40-11.10 zbornica
6. Dobnikar Andreja TOREK 9.15-9.45 zbornica
7. Hvalec Marjana ČETRTEK 11.25-11.55 zbornica
8. Intihar Klančar Nataša PONEDELJEK 12.15-12.45 zbornica
9. Ivančič Zdenka SREDA 9.15-9.45 knjižnica
10. Jakomin Darja SREDA 12.20-12.50 zbornica
11. Kavčič Manfreda Teja/Koritnik Kristina TOREK 9.20 – 9.50 zbornica/D5
12. Kavčnik Rogelj Barbara PETEK 10.40-11.10 zbornica
13. Kos Alenka PONEDELJEK 11.25-11.55 zbornica
14. Krušič Ana SREDA 11.40-12.10 zbornica/ C111
15. Krvina Urša PONEDELJEK 9.15-9.45 zbornica/ C203
16. Lapanja Nan PONEDELJEK 8.20-8.50 zbornica
17. Lavrič Marija PONEDELJEK 8.30-9.00 zbornica
18. Marinko Gabrijela PONEDELJEK 12.00-12.30 pisarna
19. Možina Stojan PETEK 11.40-12.10 kabinet C110
20. Muhič Barbara PETEK 12.15-12.45 računalnica
21. Novak Velkavrh Ana PONEDELJEK 11.00-11.30 zbornica
22. Peternel Doria Alenka TOREK 11.40-12.10 Kabinet FIZ C4
23. Premrl Marija PETEK 11.30-12.00 Kabinet KE D7
24. Pristavec Košuta Mihaela ČETRTEK 11.30-12.00 zbornica
25. Raušl Polona SREDA 9.15-9.45 knjižnica
26. Sojer Sonja PETEK 10.40-11.10 zbornica
27. Suhadolnik Pavla ČETRTEK 10.50-11.20 učilnica C9
28. Susman Simona SREDA 7.45-8.15 zbornica
29. Šušteršič Tatjana TOREK 11.30-12.00 zbornica
  30. Zazvonil Blaž SREDA 10.40-11.10 zbornica
31. Žagar Cvitič Simona PONEDELJEK 10.40-11.10 zbornica
32. Kšela Iztok PONEDELJEK 10.40.-11.10 zbornica
 33. Barbara Cerkovnik PONEDELJEK 9.15-10.00 zbornica

Dopoldanske govorilne ure – razredna stopnja

priimek in ime dan čas kje
    1. Benčina Barbara SREDA 11.50-12.10 pisarna
    2. Burger Erika PETEK 9.15-9.45 C7
    3. Cerkovnik Barbara PONEDELJEK 9.15-10.00 zbornica
    4. Černigoj Majda TOREK 7.45-8.15 D9
    5. Černigoj Milena ČETRTEK 10.30-11.00 kabinet B11
    6. Jerkič Polona PONEDELJEK 12.20-12.50 kabinet B11
    7. Jesih Teodora Edita SREDA 7.15-7.45 učilnica B4
    8. Jurčić Nada PONEDELJEK 10.40-11.10 kabinet A1
    9. Kavčič Alenka SREDA 9.15-9.45 kabinet 2.R
  10. Klinčarovski Vlado TOREK 12.30-13.00 knjižnica
  11. Kosanc Irena TOREK 11.30-12.00 kabinet 2.R
  12. Kraševec Matevž PETEK 9.15-9.45 učilnica B5
  13. Kuntarič Sabina TOREK 9.10-9.40 kabinet A1
  14. Lah Maja TOREK 12.15-12.45 kabinet pri A4
  15. Leskovec Marjeta SREDA 10.40-11.10 kabinet 2.R
  16. Medja Petra PONEDELJEK 11.30-12.00 kabinet B11
  17. Modic Marija PONEDELJEK 10.40-11.10 učilnica C12
  18. Mudronja Andreja SREDA 10.45-11.15 kabinet A1
  19. Oblak Miklavčič Teja TOREK 10.40-11.10 kabinet
  20. Orthaber Mateja PONEDELJEK 10.30-11.00 zbornica
  21. Pahor Klaudija SREDA 10.45-11.15 kabinet A1
  22. Penko Karmen SREDA 10.45-11.15 kabinet A1
  23. Pišljar Mojca TOREK 9.10-9.40 kabinet A1
  24. Polanc Katja TOREK 9.15-9.45 zbornica
  25. Račnik Tina  PONEDELJEK  8.30-8.00 kabinet A1
  26. Sbil Irena PONEDELJEK 11.40-12.10 zbornica
  27. Skopec Miha SREDA 10.35-11.05 učilnica
  28. Sodnik Melita SREDA 10.45-11.15 zbornica
  29. Šerjak Ellen PONEDELJEK 10.40-11.10 kabinet A1
  30. Veber Mateja PONEDELJEK 10.40-11.10 kabinet A1
  31. Žagar Saša PONEDELJEK 8.30-9.00 učilnica D8
  32. Žnidar Dečman Goranka PETEK 9.30-10.00 kabinet B11

Dopoldanske govorilne ure – svetovalna služba

št. priimek in ime dan čas kje
1 Božič Irena
2. Cerkovnik Barbara
3. Barbka Klenovšek  SREDA 11.30 – 12.00 kabinet
4. Mateja Fajfar ČETRTEK 7.30 – 8.15 kab. knjižnica
5. Lidija Pečjak Zgonc  PETEK 7.30 – 8.15 kabinet
6. Ana Senegačnik Kurnik  SREDA 12.15 – 12.45 kabinet
7. Simona Tonkli Gorenjak
8. Mojca Vrhunc  SREDA 10.00 – 10.30  kabinet
9. Nadja Vulić