+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@osbrezovica.si

Jedilnik

Jedilnik za kosilo in dopoldansko malico 24.4.2018 so sestavili učenci 6. D razreda.

MESNI JEDILNIK

23. 4. do 26. 4. ZAJTRK DOPOLDANSKA MALICA KOSILO POPOLDANSKA MALICA
pon čičerikin namaz (l, gs), korenje, bio polbel kruh (g), otroški čaj AJDOVA ŠTUČKA Z OREHI (g, o, l, o), BIO NAVADEN JOGURT (L), HRUŠKA Piščančji PAPRIKAŠ (G), kus kus (G), ZELJE S FIŽOLOM V SOLATI, sladoled LONČEK PIŠKOTEK (L, a, o) bio pirino pecivo (g), jabolko
TOR črn KRUH (G, j, s, l, o, ss, v), sir (l), paradižnik, planinski čaj KROF (g, j, l, S, o ,ss , v), MLEKO (l), BIO JABOLKO CVETAČNA JUHA (G, L), PLESKAVICE, RIŽ, AJVAR , BIO ZELENA SOLATA žemlja (G, L, S, j, o, ss, v), banana
SRE ČRNA BOMBETA (G, l, s o ss), piščančja ŠUNKA V OVOJU, paprika ,HIBISKUS  ČAJ mlečni zdrob (L, G), kakav (S), banana minjonska juha (g, j), pečen FILE lososA (r2), pire krompir(l), rdeča pesa , ananas bio NAVADNI kefir (L), MAKOVA ŠTRUČKA  (G, S, j, , l, o, ss, v)
ČET BIO PROSENA KAŠA NA MLEKU (L, g), SUHE SLIVE (Ž) POLBEL KRUh (g, l, j, s, ss, o), NAMAZ BAKALAR (R2), LIMONADA ŠOLSKA SHEMa (rdeča redkvica) TELEČJA OBARA BIO MESO (g, j), ČRN KRUH (g, l, s, j, o, ss), JABOLČNI ZAVITEK (G, L, J, s, o, ss ,VODA POLNOZRNATA SIROVA ŠTRUČKA (G, l, s, j, o, ss, gs, z, v), MLEKO (l)
PET

PRAZNIK

BREZMESNI JEDILNIK

23. 4. do 26. 4. ZAJTRK DOPOLDANSKA MALICA KOSILO POPOLDANSKA MALICA
pon čičerikin namaz (l, gs), korenje, bio polbel kruh (g), otroški čaj AJDOVA ŠTUČKA Z OREHI (g, o, l, o), BIO NAVADEN JOGURT (L), HRUŠKA sojin polpet (S, G, l, j, z, gs, ss, v), kus kus (G), PARADIŽNIKOVA OMAKA (G), , ZELJE S FIŽOLOM V SOLATI, sladoled LONČEK PIŠKOTEK (L, a, o) bio pirino pecivo (g), jabolko
TOR črn KRUH (G, j, s, l, o, ss, v), sir (l), paradižnik, planinski čaj KROF (g, j, l, S, o ,ss , v), MLEKO (l), BIO JABOLKO CVETAČNA JUHA (G, L), ČIČERIKIN POLPET(G, J), RIŽ, AJVAR , BIO ZELENA SOLATA žemlja (G, L, S, j, o, ss, v), banana
SRE ČRNA BOMBETA (G, l, s o ss), KUHANO JAJCE (J), paprika ,HIBISKUS  ČAJ mlečni zdrob (L, G), kakav (S), banana minjonska juha (g, j), pečen FILE lososA (r2), pire krompir(l), rdeča pesa , ananas bio NAVADNI kefir (L), MAKOVA ŠTRUČKA (G, S, j, , l, o, ss, v)
ČET BIO PROSENA KAŠA NA MLEKU (L, g), SUHE SLIVE (Ž) POLBEL KRUh (g, l, j, s, ss, o), NAMAZ BAKALAR (R2), LIMONADAŠOLSKA SHEMa (rdeča redkvica) ZELENJAVNA ENOLONČNICA S STROČNICAMI IN TESTENINAMI (g, j), ČRN KRUH (g, l, s, j, o, ss), JABOLČNI ZAVITEK (G, L, J, s, o, ss ,VODA POLNOZRNATA SIROVA ŠTRUČKA (G, l, s, j, o, ss, gs, z, v), MLEKO (l)
PET

PRAZNIK

Pri kosilu je na razpolago voda.

Opomba: V kolikor ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika.

DOBER TEK!

Alergeni (v oklepaju) z veliko črko so v sestavi, alergeni označeni z malo črko so lahko prisotni v sledovih. Za razlago oznak alergenov poglejte v tabelo 14. alergenov.