Urniki

NAJNOVEJŠA OBVESTILA IZ ŠOLSKE KNJIŽNICE

(izposojanje, vračanje, bralna značka)

Do nadaljnjega vračamo knjige samo v škatle pred vhodom v šolo in pred šolsko knjižnico.

Za izposojo in vračanje učencem od 1. do 3. razreda bomo poskrbeli učitelji in knjižničarki.

Učenci od 4. do 9. razreda lahko knjige, ki jih potrebujete, naročite v teamsih, v klepetu, na elektronskih naslovih knjižničark ali listek z naročilom oddate v nabiralnik pred knjižnico. Če bo želeno gradivo prosto, vam bova vrečko prinesli v vašo učilnico v čim krajšem času.

BRALNA ZNAČKA za učence od 6. do 9. razreda poteka po predhodnem naročilu v teamsih, v klepetu; na daljavo lahko vsak dan do 15. ure oz. se o načinu dogovorimo.

O vsem, kar vas skrbi ali moti, se bomo sproti pogovorili.

Knjižničarki Polona Raušl in Zdenka Ivančič

ŠOLSKA KNJIŽNICA NA DALJAVO …

ZA MATIČNO IN PODRUŽNIČNO ŠOLO

Knjige (za domače branje, bralno značko ali kar tako) lahko prevzamete v škatlah pred OŠ Brezovica po predhodnem naročilu po telefonu – 01 29 27 209

ali po elektronski pošti – polona.rausl(at)os-brezovica.si ali zdenka.ivancic(at)os-brezovica.si

ali po Teamsih – ekipa BRALNA ZNAČKA, KNJIŽNICA

ali po Teamsih – KLEPET (Polona Raušl ali Zdenka Ivančič).

Knjige lahko tudi vračate do 14. ure v škatlo za vračanje, ki je pred vhodom v šolo.