+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si

Interesne dejavnosti

S 1. 10. 2018 začnemo izvajati interesne dejavnosti.

DEJAVNOST MENTOR DAN OD – DO KJE ZA UČENCE:
1 Angleška bralna značka Barbara Benčina sreda 14.45 – 15.30 B6 (4.a) 4., 5.
2 Fotografski krožek Urša Krvina sreda 13.05 – 13.50 C7 6. – 9.
3 Badminton&namizni tenis Gabrijela Marinko ponedeljek 14.00 – 15.30 VTV 5. – 9.
4 Barje – šolski časopis Gabrijela Marinko
Klaudija Pahor
Ana Krušič
Polona Raušl
čez celo leto 1. – 9.
5 Po poteh naše skupne preteklosti Špela Čekada Zorn po dogovoru
6 Dramski krožek Marjeta Leskovec četrtek 14.00 – 15.30 brezova d. 5. – 7.
7 Popotniki Gabrijela Marinko sreda po dogovoru C111 7. – 9.
8 Filmski krožek Andreja Dobnikar po dogovoru C201 6. – 9.
9 Supermulc Vaniya Manevski torek 7.30 – 8.15 D8
10 Gibalnice Mojca Pišljar ponedeljek 13.20 . 14.05 MTV 1.
11 Lonček, kuhaj! Peter Žun sreda 14.45 – 16.15 C101 2., 3.
12 Kemijski krožek Marija Premrl četrtek 7.30 – 8.15 D7 7. – 9.
13 Mini odbojka Alenka Kos četrtek 7.30 – 8.15 telovadnica 4.
14 Miselni atleti Barbara Kavčnik Rogelj
Andreja Mudronja
torek 7.30 – 8.15 C113
15 Mala odbojka Alenka Kos ponedeljek
sreda
13.30 – 15.00 balon 5. – 6.
16 Naravoslovni krožek Erika Potrebuješ ponedeljek 13.05 – 13.50 B2 (3.b) 1., 2.
17 Odbojka (deklice) Alenka Kos torek 14.00 – 15.30 balon 7. – 9.
18 Odbojkarske igrarije Renata Brajer sreda 7.30 – 8.15 telovadnica 3.
19 Pojoči medvedki 1+2 Irena Kosanc
Karmen Penko
sreda po kosilu brezova d. 1., 2.
20 Prva pomoč Renata Brajer torek 7.30 – 8.15 D7 2. – 5.
21 Prva pomoč Marija Premrl četrtek 13.05 – 13.50 D7 6. – 9.
22 Pravljični vrtiljak Polona Jerkič petek 7.30 – 8.15 B1 (3.d) 1., 2.
23 Prostovoljstvo Barbara Žaler Černe
Klaudija Pahor
torek 7.30 – 8.15 6.-9.
24 OPZ MAŠ Valentina Ugovšek torek
četrtek
7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
C108 1. – 5.
25 MPZ Valentina Ugovšek torek
sreda
14.00 – 15.30
14.00 – 15.30
C108 6. – 9.
26 Planinske urice Petra Medja četrtek/14 dni 14.45 – 15.30 B2 (3.b) 1. – 5.
27 Recikliramo stara oblačila Ana Novak Velkavrh četrtek 7.30 – 8.15 D14 4., 5.
28 1, 2, 3 rolamo mi vsi Mojca Pišljar strnjeno cel teden v jeseni in spomladi 1.
29 Scratch in Phyton Borut Jurčič Zlobec sreda 7.30 – 8.15
14.00 – 14.45
D14 4. – 9.
30 Sprosti se Goranka Žnidar Dečman
Ana Senegačnik Kurnik
torek 7.30 – 8.15 brezova d. 4. – 7.
31 Sladkorna bolezen – tekmovanje Marija Premrl petek 7.30 – 8.15 D7 6. – 9.
32 šolski vrt Goranka Žnidar Dečman 3. in 4. r
Erika Potrebuješ 2. in 3. r
Marjeta Cvetko 5. – 9.r
četrtek
sreda
po dogovoru
7.30 – 8.15
15.30 – 16.15
7.30 – 8.15
šolski vrt 2. – 9.
33 Šah Anton Praznik ponedeljek
torek
petek
14.45 – 15.30
14.00 – 14.45
7.30 – 8.15
D5 1. – 9.
34 Ustvarjalnice Alenka Kavčič
Sabina Kuntarič
sreda
sreda
po kosilu
7.30 – 8.15
E2 (1.b)
B3 (4.c)
1.
35 Vesela šola 4-6 Teodora Edita Jesih petek 7.30 – 8.15 B4 4. –  6.
36 Vesela šola 7-9 Marija Lavrič četrtek 7.30 – 8.15 C115 7. – 9.
37 Zapleši in ujemi ritem Petra Medja ponedeljek
petek
14.45 – 15.30
7.30 – 8.15
VTV 3. – 5.
38 Tekmovanje iz naravoslovja Kresnička Marjeta Cvetko po dogovoru C2 6., 7.
39 tekmovanje Biologija Marjeta Cvetko po dogovoru C2 8., 9.
40 Priprave na Cankarjevo tekmovanje Darja Jakomin po dogovoru C104 8. – 9.
41 Priprava na tekmovanje Geografija Barbara Muhič sreda 7.30 – 8.15 C115 8. – 9.
42 Zgodovina – tekmovanje Simona Susman četrtek 7.30 – 8.15 C106 8. – 9.
INTERESNE DEJAVNOSTI POŠ
Blok flavta POŠ Teja Oblak Miklavčič sreda 7.30 – 8.15 P-413 2. – 5.
1. Zapleši in ujemi ritem POŠ Petra Medja sreda 7.30 – 8.15 telovadnica
2. Cici urice POŠ Danila Grebenc Brezočnik ponedeljek 7.30 – 8.15 P-407
3. Dramski krožek POŠ Urška Bačar petek 7.30 – 8.15 5.
4. Planinske urice POŠ Petra Medja po dogovoru
6. Šolski vrt POŠ Danila Grebenc Brezočnik po dogovoru
7. Gibalne Urice POŠ Klara Ramljak ponedeljek 12.15 – 13.00 telovadnica 1.,2.
11. OPZ POŠ Alenka Pirnat torek
petek
7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
telovadnica 1. -5.
35. Šah POŠ Anton Praznik sreda 7.30 – 8.15 1. – 5.

Med ponujenimi interesnimi dejavnostmi na matični šoli se v tem šolskem letu NE BODO izvajale naslednje:

– zaradi odhoda učiteljice

  • mini teater in
  • plesne zvezdice

– zaradi premajhnega števila prijav:

  • english drama club
  • modro – zeleni
  • socialne igre in socialni eksperiment

Na podružnični šoli Notranje Gorice se v tem šolskem letu zaradi premajhnega števila prijav NE BODO izvajale interesne dejavnosti:

  • nemščina
  • vesela šola