+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@osbrezovica.si

Interesne dejavnosti

Seznam interesnih dejavnosti za šolsko leto 2017/2018

DEJAVNOST MENTOR DAN OD – DO KJE ZA UČENCE:
1. Angleška bralna značka Barbara Benčina sreda 14.45 – 15.30 C12 4., 5.
2. Atletika Renata Brajer sreda 14.00 – 14.45 VTV 5. – 7.
3. Badminton&namizni tenis Gabrijela Marinko ponedeljek 14.00 – 15.30 VTV 5. – 9.
4. Debata Irena Božič ponedeljek 14.00 – 14.45 D4 6. – 9.
5. Dramski krožek Marjeta Leskovec četrtek 14.00 – 15.30 brezova d. 5. – 7.
6. English drama club Irena Sbil četrtek 7.30 – 8.15 C108 5.,6.,7.
7. Filmski krožek Andreja Dobnikar po dogovoru 6. – 9.
8. Flavta Teja Oblak Miklavčič četrtek 7.30 – 8.15 B6 (3.a) 3.
9. Gibalnice Mojca Pišljar četrtek 7.30 – 8.15 MTV 1.
10. Mladi in denar Barbara Benčina
Manja Martinuč
tabor
nadarjeni
6. – 9.
11. Kemijski krožek Marija Premrl četrtek 7.30 – 8.15 D7 7. – 9.
12. Kleklanje Katja Polanc sreda 7.30 – 8.15 C5 2.-6.
13. Mini odbojka Mateja Veber torek 14.00- 15.30 balon 4.
14. Mini teater Mateja Orthaber torek 15.05 – 15.50 brezova d. 2.
15. Miselni atleti Barbara Kavčnik Rogelj
Andreja Mudronja
sreda 7.30 – 8.15 C113
16. Mala odbojka Alenka Kos četrtek 13.30 – 15.00 balon 5. – 6.
17. Naravoslovni krožek Maja Lah ponedeljek 15.10 – 15.55 B1 (2.d) 1., 2.
18. Odbojka (deklice) Alenka Kos sreda
petek
14.00 – 15.30
13.30 – 15.00
balon 7. – 9.
19. Odbojkarske igrarije Mateja Veber torek
sreda
sreda
7.30 – 8.15
13.05 – 13.50
13.55 – 14.40
VTV
balon
balon
2.
3. dek
3. deč
20. Pojoči medvedki 1+2 Irena Kosanc
Karmen Penko
sreda po kosilu 1., 2.
21. Prva pomoč Renata Brajer torek 7.30 – 8.15 2. – 5.
22. Prva pomoč Marija Premrl ponedeljek 13.50 – 14.35 D7 6. – 9.
23. Pravljični vrtiljak Polona Jerkič petek 7.30 – 8.15 B6 (3.a) 1., 2.
24. Prostovoljstvo Barbara Žaler Černe
Klaudija Pahor
Darja Jakomin
torek 7.30 – 8.15 6.-9.
25. Planinske urice Petra Medja četrtek 14.45 – 15.30 B1 (2.d) 1. – 5.
26. Plesne zvezdice Mateja Orthaber ponedeljek 15.05 – 15.50 brezova d. 2.
27. Recikliramo stara oblačila Ana Novak Velkavrh sreda 7.30 – 8.15 D14 4., 5.
28. 1, 2, 3 rolamo mi vsi Mojca Pišljar strnjeno cel teden v jeseni in spomladi 1.
29. Scratch in Phyton Borut Jurčič Zlobec torek 7.30 – 8.15
14.00 – 14.45
D14 4. – 9.
30. Sprosti se Goranka Žnidar Dečman
Ana Senegačnik Kurnik
torek 7.30 – 8.15 brezova d. 4. – 7.
31. Sladkorna bolezen – tekmovanje Marija Premrl torek 14.00 – 14.45 D7 6. – 9.
32. šolski vrt Goranka Žnidar Dečman
Katja Polanc
Marjeta Cvetko
četrtek
ponedeljek
četrtek
7.30 – 8.15
13.05 – 13.50
7.30 – 8.15
3. in 4. r
2. – 3. r
5. – 9.r
33. Šah Anton Praznik ponedeljek
ponedeljek
torek
petek
7.30 – 8.15
14.45 – 15.30
14.45 – 15.30
7.30 – 8.15
D5 1. – 9.
34. Tonska tehnika Gregor Kraševec petek 13.05 – 13.50 brezova d. 8., 9.
35. Ustvarjalnice Alenka Kavčič
Sabina Kuntarič
sreda
ponedeljek
po kosilu 1.
36. Vesela šola 4-6 Teodora Edita Jesih četrtek 7.30 – 8.15 B4 (3.c) 4. –  6.
37. Vesela šola 7-9 Marija Lavrič torek 7.30 – 8.15 C115 7. – 9.
38. World Scholar’s Cup Marjana Hvalec petek 13.05 – 14.35 C203
39. Zapleši in ujemi ritem Petra Medja petek 7.30 – 8.15 MTV 3. – 5.
40. tabor nadarjeni Barbara Kavčnik Rogelj
Lidija Pečjak Zgonc
3. – 4. 2. 2018
41. tabor mediatorji Simona Tonkli Gornjak
Irena Božič
Barbara Benčina
27. – 28. 10. 2017
42. Tekmovanje iz naravoslovja Kresnička Marjeta Cvetko po dogovoru C2 6., 7.
43. tekmovanje Biologija Marjeta Cvetko torek 13.05 – 13.50 C2 8., 9.
44. Priprave na Cankarjevo tekmovanje Darja Jakomin po dogovoru C104 8. – 9.
45. Priprava na tekomvanje Geografija Barbara Muhič petek 7.30 – 8.15 C115 8. – 9.
46. Zgodovina – tekmovanje Simona Susman četrtek 7.30 – 8.15 C106 8. – 9.
47. OPZ MAŠ Sonja Sojer sreda
petek
7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
C108 1. – 5.
48. MPZ Sonja Sojer torek
četrtek
14.00 – 15.30
14.00 – 15.30
C108 6. – 9.

Seznam interesnih dejavnosti za šolsko leto 2017/2018 na Podružnični šoli Notranje Gorice

1. Blok flavta POŠ Geli Mohorič ponedeljek 7.30 – 8.15 P-413 2. – 5.
2. Bralne urice POŠ Mojca Vrhunc petek 7.30 – 8.15 knjižnica
3. Cici urice POŠ Danila Grebenc Brezočnik ponedeljek 7.30 – 8.15 P-407
4. Dramski krožek POŠ Urška Bačar 5.
5. Klekljanje POŠ Geli Mohorič sreda 7.30 – 8.15 P-414 2. – 5.
6. Orffova skupina “Sukarji” POŠ Bojana Svete ponedeljek 7.30 – 8.15 telovadnica 3. – 5.
7. Računalniško opismenjevanje Geli Mohorič petek 12.15 – 13.00 rač. Učilnica 1.
8. Gibalne Urice POŠ Klara Ramljak petek 12.15 – 13.00 telovadnica 1.,2.
9. Supermulc POŠ Vanja Marinko Manevski torek 7.30 – 8.15 P-412 5.
10. OPZ POŠ Alenka Pirnat torek
petek
7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
telovadnica 1. -5.
11. Šah POŠ Anton Praznik sreda 7.30 – 8.15 P-410 1. – 5.