+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si

Interesne dejavnosti

OBVESTILO

V tednu od 19. 10. – 23. 10. 2020 odpadejo vse interesne dejavnosti zaradi upoštevanja ukrepov proti širjenju COVID-19.

Hvala za razumevanje.


V šolskem letu 2020/2021 se bodo izvajale interesne dejavnosti navedene v spodnji razpredelnici.

Hkrati vas obveščamo, da lahko pride do sprememb v organizaciji in izvedbi interesnih dejavnosti, zaradi sprememb pri preventivnih ukrepih zaradi koronavirusa. O morebitnih spremembah boste obveščeni.

MATIČNA ŠOLA

DEJAVNOST MENTOR DAN OD – DO KJE ZA UČENCE:
Angleška bralna značka Barbara Benčina sreda 7.30 – 8.15 B6 (5.b) 4., 5.
Badminton&namizni tenis Gabrijela Marinko ponedeljek 14.10 – 15.40 VTV 5. – 9.
Dramski krožek Marjeta Leskovec četrtek 14.00 – 15.30 brezova d. 5. – 7.
Popotniki – z nahrbtnikom… Gabrijela Marinko

 

termin in učilnica po dogovoru

6.
Supermulc Vaniya Manevski  petek predura MTV  5.
Gibalnice Mojca Pišljar sreda 7.30 – 8.15 MTV 1.
Kemijski krožek Marija Premrl  torek 13.05 – 13.50 D7 7. – 9.
Klekljanje Tonka Černilogar  torek 14.30 – 15.30  C105 1. – 9.
Mini odbojka Gabrijela Marinko  torek, četrtek  predura VTV 4., 5.
Mala odbojka Alenka Kos sreda 13.50 – 15.15 VTV 6. – 7.
Mladi tehnoved Pavla Suhadolnik sreda 13.05 – 13.50 C15 7. – 9.
Odbojka (deklice) Alenka Kos  petek 13.50 – 15.15 balon 8. – 9.
Pojoči medvedki Irena Kosanc
Karmen Penko
 sreda 12.15 – 13.00  brezova d. 1., 2.
Prva pomoč Marija Premrl četrtek 13.05 – 13.50 D7 6. – 9.
Pravljični vrtiljak Žiga Drvarič  ponedeljek predura 1., 2.
Prostovoljstvo Barbara Žaler Černe
Klaudija Pahor
  termin in učilnica po dogovoru 6. – 9.
Planinske urice Petra Medja   termin in učilnica po dogovoru 1. – 5.
Recikliramo stara oblačila Ana Novak Velkavrh

sreda, četrtek (izmenično)

16.30 – 18.30

D14 4. – 9.
Scratch in Phyton Borut Jurčič Zlobec sreda
četrtek
14.10 – 14.55 D14 4. – 9.
Sladkorna bolezen – tekmovanje Marija Premrl  sreda 13.05 – 13.50 D7 6. – 9.
Šolski parlament Lidija Pečjak Zgonc
Mateja Šebenik
po dogovoru
šolski vrt Tina Šulak
Mateja Šebenik

 

po dogovoru

 

5. – 9.
Šah Anton Praznik

 ponedeljek

ponedeljek

torek

petek

7.30

14.45

14.45

7.30

1. – 9.
Ustvarjalnice Alenka Kavčič sreda 12.30 – 13.15 1.
Vesela šola 4 – 6 Teja Oblak Miklavčič četrtek predura 4.a 4. –  6.
Vesela šola 7 – 9 Barbara Muhič  ponedeljek predura C103 7. – 9.
Zapleši in ujemi ritem Petra Medja sreda  predura brezova d. 3., 4.
Zapleši in ujemi ritem Petra Medja petek  predura brezova d. 5., 6.
Otroški pevski zbor Valentina Ugovšek torek
četrtek
7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
C108 1. – 5.
Mladinski pevski zbor Valentina Ugovšek torek
sredapetek
13.05 – 13.50
14.00 – 15.307.30 – 8.15
C108 6. – 9.

Zaradi premajhnega števila prijavljenih se interesna dejavnost Tapkanje ne bo izvajala.

Računalništvo – Code, termin bo sporočen naknadno, ko dobimo mentorja

Angleška bralna značka in Supermulc se pričneta prvi teden novembra.

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA

Klekljanje Tonka Černilogar  četrtek 14.30-16.15  P-407 2. – 5.r
Orffov krožek Klara Perme petek 7.30-8.15  P-406 3. – 5.r
Ustvarjalnice

Saša Žagar

Danila Grebenc Brezočnik

sreda 7.30-8.15 P-412 1.-5.r
Vesela šola Edita Teodora Jesih četrtek 13.05 – 13.50

P-412/

P-407

4., 5.r
Dramski krožek POŠ Urška Bačar petek 7.30 – 8.15 P-406 5.
Planinske urice POŠ Petra Medja  po dogovoru – izlet 1.-5.r
Šolski vrt POŠ Alenka Pirnat ponedeljek/po dogovoru  15.00-15.45 3.-5.r
Gimnastika Mojca Žakelj  ponedeljek  13.55-14.40  P-406  1., 2. r
S pravljico v lepši dan Vesna Pregelj  četrtek 7.30-8.15 P-413  1.-5.r
Eko Detektivi Goranka Žnidar Dečman  sreda 13.00 -13.50

P-407

P-411

 3.-5.r
Pletke spletke Tina Svete četrtek 12.10-13.00 P-414  1.r
Šah POŠ Anton Praznik  sreda  7.30 – 8.15  P-410 1. – 5.
OPZ POŠ Teja Oblak Miklavčič ponedeljek, sreda 7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
P-407 1. – 5.

 


V šolskem letu 2020/2021 so ponujene naslednje interesne dejavnosti:

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

9. razred

POŠ Notranje Gorice

Prijavnico oddajte razredniku ali razredničarki.

(Zadnja sprememba: 17. 9. 2020)

Izvenšolske dejavnosti, ki jih izvajajo zunanji izvajalci v prostorih šole. Za vse informacije v zvezi s temi dejavnostmi se obrnite na izvajalce.

 

ŠT. DEJAVNOST IZVAJALEC
1. Ples Društvo Bolero Domžale
2. Košarka Košarkarski klub Olimpija Ljubljana
3. Karate Karate klub Brezovica
4. Športna gimnastika PRESKOK, Jure Kern s. p. za ŠD Sokol Brezovica
5. Mala šola juda INŠTITUT JUDA Zavod za promocijo juda in razširjenje športa
6. Nogomet ŠD NK JUNIOR
7. Odbojka ŠD Brezovica
8. Ritmična gimnastika ŠD Špička
9. Telovadba za najmlajše in atletska šola ŠD Špela Brezovica
10. Športno plezanje Plezalno društvo Grif Brezovica
11. Telovadba za predšolske otroke ŠD ABC šport
12. »Žabice« ŠD OŠ Log-Dragomer »Žabice«
13. Tečaji angleškega jezika in plesne urice Maxi šola d.o.o.
14. Glasbena šola Vič Rudnik Glasbena šola Vič Rudnik
15. Karate ŠD SHOTO – rekreacija, karate
16. Poučevanje diatonične harmonike, kitare, klavirja in sintisajzerja. POLMA, Matjaž Poljanšek, s.p.

Dostopnost