.
Select Page

V petek, 14. 4. 2023, se bodo ob 18. uri  zbrali v šolski knjižnici učenci, ki so prebrali knjigo Anne Woltz Aljaska, na bralno-filmsko noč. Pogovarjali se bomo o prebrani knjigi in izdelali predstavitvene plakate. Ogledali si bomo tematski film, se pozno v noč o njem pogovarjali in izmenjali mnenja. V soboto zjutraj se bomo udeležili delavnic – kako psi ljudem pomagajo v življenju (pes pomočnik, terapevtski pes, potek pasjega šolanja  …).

Skupaj bomo pripravili večerjo in zajtrk.

Za spanje  potrebujemo pižame ali trenirke, spalne vreče, ležalne podloge, žepne ali naglavne svetilke, vzglavnike, pripomočke za higieno; za izdelavo plakatov pa pisalne in risalne pripomočke ter simbolne slike literarnih junakov in obravnavane tematike.

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost