.
Select Page

Danes bo na šoli potekal prvi dobrodelni kino dan v organizaciji otroškega parlamenta. Učenci od 4.-9. razreda si bodo lahko ogledali filme ob 16.00 ali ob 18.00 uri, lahko si torej ogledajo kar 2 filma. Učenci bodo po končanem filmu odšli domov oz. bodo starše počakali v avli šole ali pred šolo oz. kakor so dogovorjeni. Starši lahko informacije o časovnem razporedu filmov dobijo na številko 041 293 758 (Lidija Pečjak Zgonc).

Tekom dobrodelne akcije zbiramo prispevke za Rdeče noske – klovne zdravnike, ki vsak dan lepšajo dneve otrokom (tudi našim učencem) na Pediatrični kliniki v Ljubljani.

Učenci otroškega parlamenta so v namene pomoči pri organizaciji dogodka lahko prisotni med 14.00-21.00 oz. glede na to, koliko časa imajo ter kako so se dogovorili s starši.

Mentorica otroškega parlamenta Lidija Pečjak Zgonc

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost