.
Select Page
Prikaz vsebine:     Vse novice     OŠ Brezovica     POŠ Notranje Gorice     Skupne novice

Intenzivni tečaj angleščine na naši šoli

Jezikovna šola English in Action (EIA) bo na naši šoli konec avgusta že petič izvedla intenzivni tečaj angleščine (tokrat od ponedeljka do četrtka – od 28. 8. do 31. 8. 2017). Vodil ga bo učitelj “native speaker” (rodni govorec) iz Velike Britanije, prijavijo se lahko učenci 6., 7. in 8. razredov.

Vsak dan bodo imeli učenci 6 učnih ur v angleščini, popestrene bodo z zabavnimi in poučnimi aktivnostmi, kvizi, predstavitvami, projektnim delom in gledališko igro, ki jo ustvarijo sami. Cena tečaja je 120,00 evrov. Gradivo za delo dobijo učenci v šoli.

Ob koncu tečaja bodo pripravili tudi nastop za starše, kjer bodo predstavili delček tistega, kar so se naučili.

Vabljeni učenci 6., 7. in 8. razredov.

Prijavnica je v prilogi, rok za prijavo je petek, 6. 6. 2017.

Prijavnica English in action

Koordinatorka: Nataša Intihar Klančar

 

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost