.
Select Page

Filmski festival ZOOM.14 je letos zaradi preventivnih ukrepov, ki veljajo v Sloveniji, potekal v okrnjeni obliki. V petek, 3. 4. 2020 so v Pionirskem doma razglasili letošnje zmagovalce 14. Mednarodnega filmskega festivala za otroke in mladostnike ZOOM, med katerimi je bil tudi filmski prvenec  Urške Peternel in Lori Voglar iz 7. a.

       

 

Njunemu prvencu Elizabeta so člani otroške žirije podelili klapo!

 

Film Elizabeta je bil uvrščen v kategorijo slovenskih otroških filmov, na natečaj je prispelo 60 filmov, selektorja pa sta jih v tekmovalni program uvrstila 16. Filmu Elisabeta so podelili klapo za najboljši slovenski otroški film.

O svoji odločitvi so zapisali tole:

Film je lepo posnet, kadri so dobri in prav tako tudi svetloba. Zgodba je dokaj povprečna za grozljivko, a zanimiva, saj je gledalec med gledanjem v stalni napetosti, kaj se bo zgodilo. Zgodba lepo teče, ni dolgočasna in se ne vleče. Igra je dobra, film pa precej dobro zmontiran.

Obema čestitamo in želimo veliko uspeha pri nadaljnjem filmskem ustvarjanju.

(Skupno 574 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost