Odhod na ekskurzijo bo v petek, 18. 10. 2019, ob 6.00 izpred šole na Brezovici.

Namen ekskurzije je spoznavanje sosednjih držav in njihovih mest z bogato zgodovino.

Učenci morajo imeti s seboj veljavni osebni dokument in evropsko zdravstveno izkaznico.

Za prvi dan bomo s seboj vzeli šolsko malico. Ker kosila nimamo, naj prinesejo dodatno malico. Večerjo in zajtrk imamo v hotelu. Za drugi dan naj imajo s seboj denar za kosilo in malico. S seboj naj vzamejo dovolj vode.

Potrebne stvari za nočitev v hotelu (pižama, perilo in toaletne potrebščine) naj imajo v posebni torbi (kovček ali nahrbtnik), ostale stvari (dokumente, denar, vodo . . .) pa v manjšem nahrbtniku, ki ga lahko nosijo s seboj.

Učenci naj imajo vremenu primerna oblačila, dodatno obutev in tudi dežnike.

Starše prosimo, da se pogovorijo z učenci o ustreznem obnašanju, upoštevanju navodil, varnosti in skrbi za stvari.

Učence bomo spremljale: Andreja Dobnikar, Marija Lavrič, Simona Žagar Cvitić in Simona Susman.

RODITELJSKI SESTANEK ZA STARŠE UČENCEV, KI SO SE PRIJAVILI NA DVODNEVNO MEDPREDMETNO EKSKURZIJO DUNAJ – BRATISLAVA

Roditeljski sestanek za starše učencev, ki so se prijavili na dvodnevno medpredmetno ekskurzijo Dunaj – Bratislava bo v četrtek, 10. 10. 2019, ob 16.30 v učilnici geografije.