V sredo, 29.11.2023, ob 17.00 vas vabimo na predavanje, ki ga bo izvedla ga. Mirela Čorić.

Na predavanju bomo govorili o medvrstniškem nasilju (oblikah in prepoznavanju le-teh) ter pasteh interneta (spletno in spolno nasilje). Naučili se jih bomo prepoznati ter se učinkovito odzvati.

Predavateljica je odlikovana policistka z medaljo za hrabrost, zaradi nesebičnosti in požrtvovalnosti tudi izbrana kot ženska leta revije Jana 2017. Zadnjih 5 let je zaposlena na kriminalistični policiji. Največ se ukvarja s kaznivimi dejanji, v katere so vpleteni otroci in mladostniki, kot žrtve ali kot izvajalci, zato je s tega področja zelo dragocen vir informacij, ki bi jih starši morali poznati, da lahko učinkovito sledijo svojemu otroku in se pravilno odzovejo v primerih, ko se le ta znajde v spletnih pasteh ali je žrtev medvrstniškega nasilja.

Vabljeni, da se v sredo, 29.11.2023, ob 17.00 v Brezovi dvorani OŠ Brezovica pri Ljubljani pridružite tudi vi.

Za lažjo organizacijo samega predavanja vas prosimo, da se na predavanje prijavite.

Predavanje za starše, 29.11.2023 ob 17.00 uri

Lep pozdrav.