.
Select Page

Spoštovani učenci in starši!

V predstavitvah so zbrane interesne dejavnosti, ki jih bomo ponudili v letošnjem šolskem letu. Izbira je pestra, vendar vas naprošamo, da izbirate premišljeno. Bodite pozorni tudi na morebitno (terminsko) prekrivanje izbranih dejavnosti.

Priporočamo, da otrok obiskuje največ tri.

Če bo v dejavnosti vpisano premalo učencev, jih ne bomo izvajali.

Učenci se prijavite mentorjem dejavnosti od 4. do 15. septembra ali prijavnico oddate razredniku. Po tem datumu se bodo določile interesne dejavnosti, ki se bodo dejansko izvajale (dovolj prijavljenih učencev).

Dejavnosti, ki se bodo izvajale v tem šolskem letu, bodo objavljene na spletni strani šole.

Predstavitve ID najdete v zgornjem zavihku UČENCI – INTERESNE DEJAVNOSTI.

 

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost