+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si
V Barceloni je 7. novembra 2019 potekal zaključni dogodek projekta Igraj za spremembo /Play it for change, v katerega je bila preko Mirovnega inštituta vključena tudi naša šola. Skupaj s Srednjo šolo tehničnih poklicev Šiška smo ustvarili dve skladbi na temo enakopravnosti spolov: Pozdrav enakosti in Ostani ti.

  

Zaključni dogodek je bil zelo zanimiv, saj so se ga udeležile tudi šole iz Grčije, Španije, Poljske, Hrvaške in s Cipra, ki so prav tako pripravile svoje skladbe z video posnetki. Našo šolo so zastopale učenke Zoja Jesih, Tia Marjanović Hrovat, Ema Farnik in Betsabeja Rus, ki so skupaj z Nino Felicijo Kozamernik soustvarile obe skladbi in sodelovale tudi v video posnetkih. Oba posnetka si lahko ogledate na spodnjih povezavah:

Špela Čekada Zorn in Andreja Dobnikar
(Skupno 444 obiskov, današnjih obiskov 1)