.
Select Page

V četrtek, 5. 3. 2020, smo se v Kranjski Gori udeležili regijskega tekmovanja v veleslalomu. V celem tednu smo naleteli ravno na najlepši, hladen dan, zato je bila proga trda in je zdržala tudi najvišje številke. Naša fanta Tadej in Jan sta imela 216 in 221. Vseh tekmovalcev pa je bilo 267.

Dobro vožnjo so pokazali vsi naši učenci, največ sreče s skupno uvrstitvijo pa sta imeli učenki, saj se je Kora Fridl Jarc uvrstila na 7. mesto, Alja Šebenik pa na 8. mesto. Obe sta si z uvrstitvijo med deseterico zaslužili tudi uvrstitev na državno tekmovanje posamezno.   Z ekipnim 3. mestom na regijskem tekmovanju, pa si je ekipa Kora Fridl Jarc, Alja Šebenik, Neža Marolt, Aja Korošec Subošič, Arne Susman, Tadej Homar In Jan Popovič zaslužila tudi finale državnega prvenstva, ki bo 11. marca na Krvavcu.

V okviru poročnega prvenstva je Kora osvojila 1. mesto, Alja pa 2. mesto v našem področnem centru. Ekipno smo na področnem osvojili 2. mesto.

Vsem nastopajočim čestitamo!

(Skupno 712 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost