.
Select Page

V petek, 17. 11. 2023, ima 2. h sistematski zdravniški pregled v ZD Vič. Učenci naj bodo v šoli ob 7.30. S sabo morajo imeti v zaprti podpisani kuverti: ZDRAVSTVENO KARTICO, CEPILNO KNJIŽICO IN IZPOLNJEN ANKETNI VPRAŠALNIK TER IZJAVO O CEPLJENJU. S sabo imajo lahko kakšno manjšo namizno družabno igro, peresnico in bidon.
Vrnemo se do 13.00.
Jutranje varstvo, prehrana in podaljšano bivanje potekajo kot običajno.


V petek, 10. 11. 2023, ima 2. g sistematski zdravniški pregled v ZD Vič. Učenci naj bodo v šoli ob 7.30. S sabo morajo imeti v zaprti podpisani kuverti: ZDRAVSTVENO KARTICO, CEPILNO KNJIŽICO IN IZPOLNJEN ANKETNI VPRAŠALNIK TER IZJAVO O CEPLJENJU (v mapi). S sabo imajo lahko kakšno manjšo namizno družabno igro, peresnico in bidon.
Vrnemo se do 13.00.
Jutranje varstvo, prehrana in podaljšano bivanje potekajo kot običajno.

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost