.
Select Page

4. DAN: prihod na Brezovico je predviden od 16.15 do 16.45.

1. DAN:

Srečno smo prispeli v Ribnico na Pohorju in se namestili po sobah. Po kosilu se bomo razdelili v homogene smučarske skupine in naše delo na snegu se lahko prične. V skupinah smo pridno vadili tako popoldne, kot tudi na nočni.

2. DAN:

Torek je dan za celodnevno smučanje. Pridno se učimo novih elementov, utrjujemo in urimo. Gre nam že zelo dobro. Vsi smo se že vzpeli tudi z vlečnico.

Po večerji imamo nočni pohod z baklami.

3. DAN:

Tretji dan je srednji dan in spremenili smo dnevni plan, da imamo bolj razgibano šolo v naravi.  Danes smo smučali do 13.30, po kosilu pa bomo obiskali še pošto in trgovino. Zvečer pa nas čaka trening na nočni smuki. Vsi smo zdravi, znanja željni smučarji.

4. DAN:

Dopoldne nas je presenetilo rahlo sneženje. Ni nas oviralo pri nabiranju kilometrov na smučeh. Še posebej zagnani in uspešni so bili smučarji začetniki, ki so v tem tednu osvojili veliko novega smučarskega znanja. Popoldne smo imeli še krajši preizkus vožnje med količki, po večerji pa podelitev nagrad. Zadnji večer smo se v “discu” družili z učenci OŠ Vrhovci.

 


(Skupno 2.432 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost