.
Select Page

5.dan: potovalke so spakirane, smučamo še dopoldne, gremo še na kosilo in “skok” domov. Predviden prihod na Brezovico je med 15.30 in 16.00.

1. dan: Iz megle smo se dvignili na sonce. Opravili smo popoldansko in nočno smučanje, vmes pa nas je obiskal policaj z informacijami o varnosti na smučiščih.

2.dan: Danes smo imeli vse: sonce, veter, dež in sneg. Delovala je tudi domišljija otrok in nastala je zgodba…

Razburljiva šola v naravi

Z razredom smo odšli v šolo v naravi. Odšli smo v Ribnico na Pohorju, kjer smo se učili smučati. Imeli smo težave s pancarji, saj so se nam osmradili štumfi. Zaradi teh smrdljivih štumfov je k nam prišel policaj, da bi preveril kaj se dogaja. Naš sošolec ga je po nesreči polil z vročim čajem, zato ga je še bolj razhudil. Učiteljica ga je podkupila z jogurtom, zato nas je pustil pri miru. Ker smo se skoraj vsak večer potili od vročine, smo začeli odpirati okna in polkna. Zaradi tega pa smo morali poslušati vlečnico in nismo nič spali. Kljub temu smo uživali. Po tem neprespanem tednu smo tako vseeno veseli odšli domov.

(Zgodba je nastala v sobi 2007, ki so jo morali napisati z naprej danimi besedami.)

Namesto nočnega smučanja smo izvedli 3 suhe treninge ob simulaciji smuka.

3. dan: Lep sončen dan nas je “gnal” v urjenje in utrjevanje smučanja. Vsi zelo dobro napredujemo.

4.dan: Danes pa vsi že smučamo “z vrha”. Pozno popoldne smo si popestrili s štafetnimi igrami, večer pa s plesom.

(Skupno 1.163 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost