Na šolskem tekmovanju iz fizike je sodelovalo 43 učencev. Bronasta priznanja so prejeli devetošolci Luka Ponikvar, Gal Myint in Banjamin Marinko ter osmošolci Jošt Smrtnik, Špela Gašperut Pejovnik, Barbara Makovec, Žak Kozjek, Gašper Štuhec Pirnat, Vid Avsec, Jon Obran, Tia Primc, Taja Šebenik, Lea Križaj, Sara Pezdir in Liza Šapec.

V petek,16. 3. 2018, bo na OŠ Dravlje V Ljubljani potekalo področno tekmovanje iz fizike. Ob 13. uri bo odhod izpred OŠ Brezovica s šolskim kombijem v spremstvu mentorice Alenka D. Peternel. Tekmujejo učenci: Jošt Smrtnik, Špela Gašperut Pejovnik, Barbara Makovec, Žak Kozjek, Gašper Štuhec Pirnat, Luka Ponikvar in Gal Myint. UČENCEM ISKRENO ČESTITAMO IN SE VESELIMO SREBRNIH PRIZNANJ!