.
Select Page

Učenke Špela Gašperut Pejovnik, Taja Šebenik, Rubin Kastelic in Ela Zupančič so pripravile videoposnetek poskusov, s katerim so sodelovale na pred izboru za državno tekmovanje iz kemijskega poskusa za osnovne šole. Letošnja naloga je bila, da pri poskusu pride do spremembe barve. Dekleta so svoje poskuse naslovile RDEČE ZELJE: DETEKTIV SHERLOCK HOLMES. Osvojile so bronasto priznanje in se uvrstile na državno tekmovanje, ki bo 29. 11. 2017 na Gimnaziji Moste. Merila za ocenjevanje na nastopu na državnem tekmovanju:

-praktična izvedba poskusa,

-nastop,

-upoštevanje določil varnega eksperimentiranja,

-razlaga poskusa,

-zagovor.

Čestitke za uspešno opravljeno delo. Na državnem tekmovanju naj se jim roka ne zatrese in jezik ne onemi.

Film

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost