.
Select Page

Spoštovani starši!

Tudi v  tem šolskem letu smo vam s pomočjo ministrstva omogočili, da so si vaši otroci iz učbeniškega sklada brezplačno izposodili učbeniški komplet za posamezni razred. Septembra 2021 so jih prejeli v šolski knjižnici, kjer so zanje tudi zadolženi.

V mesecu juniju 2022 bodo te komplete učenci po pripravljenem urniku vračali v šolsko knjižnico, in sicer cel kompet naenkrat. V primeru, če bo kakšen učbenik uničen ali pa ne bo vrnjen do konca junija, boste morali poravnati stroške odkupa.

Podatki o učnem gradivu in šolskih potrebščinah, ki jih bodo učenci potrebovali v novem šolskem letu 2022/23, bodo objavljeni sredi junija na naši spletni strani, in sicer KNJIŽNICA-UČBENIŠKI SKLAD. (Podatke o našem učnem gradivu smo posredovali: Kopija-Nova, MKZ in DZS.)

Zdenka Ivančič,        
upravljavka učbeniškega sklada

 

(Skupno 1.124 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost