.
Select Page

15. MEDNARODNI NATEČAJ ZA NAJBOLJŠO OTROŠKO IN MLADINSKO KNJIGO »Na krilih metulja in laboda«, AVSTRIJA

Na natečaj so bili vabljeni prebivalci Evrope z otroško ali mladinsko ilustrirano knjigo na letošnjo temo Kakšno veselje!, kjer so avtorji premišljevali o bistvu življenja in pozitivnih vidikih vsakdanjika. Sodelujoče so razvrstili v 5 kategorij, dela pa so bila lahko napisana v maternem jeziku ali pa dvo- oziroma večjezično.

Zoja Marinko, lani učenki 2. b-razreda,  je ob koncu šolskega leta napisala in ilustrirala knjigo z naslovom MALA SOVICA, KI NE ZNA LETETI  ter zanjo na natečaju prejela 1. nagrado v kategoriji 1 – razredna stopnja osnovne šole.

V soboto, 23. septembra 2017, bo v avstrijskem mestecu Schwanenstadt slavnostna podelitev nagrad, ki se jo bo Zoja udeležila s svojimi starši.

Članek

(Skupno 329 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost